дізнатися хімії за Кращий особи зволожуючий

Сьогодні, у пацієнта з проблемною шкірою, а саме суха шкіра, можете виходити в інтернет і шукати інформацію про кращих особи зволожуючий крем. Як тільки він або вона вивчила інформацію про декілька веб-сайтах, те ж, що пацієнт може краще вибрати кращий зволожуючий крем для обличчя сухості.

Підбір та закупівля Кращий особи зволожуючий не завжди була такою простою процес. Ранні емульсії для обличчя не наблизилися до якості кращий зволожуючий крем для обличчя проблеми 21-го століття. Ті ранні емульсій обробленої шкіри, які піддалися впливу сонця, вітру і холоду. Справжній день зволожувачі повинні доглядати за шкірою, який піддавався впливу, а також для кондиціонування, до центрального опалення, а також синтетичних хімічних речовин в так багатьох з макіяжу, що роздрібні торговці рекламують.

Сьогодні, біохіміків знати набагато більше про різних типах тканин в шкірі. Медичні вчені також відомо, що ефективний зволожувач необхідно поліпшити утримання води в епідермісі, особливо в групі тканини називають рогового шару.

Сьогодні, хіміки поліпшили їх здатність приймати масло-в-воді. Зволожувачі, як приправу для салату містять як водяниста частина і жирної частини. Тим не менш, творці зволожувачі не хочемо, щоб ці дві частини, щоб відокремити, як це роблять в пляшці салату. Сьогодні, творці зволожувачі можуть краще гарантувати здатність зволожуючий крем, щоб провести свою водянистою частини та її жирної частини разом.

Завдяки зусиллям біохіміків і хіміків, кращі особи зволожуючий сьогодні набагато ефективніше, ніж зволожувачі минулого. Завдяки досліджень, проведених в Науково-дослідний лабораторій, кращий зволожуючий крем для обличчя проблеми 21-го століття захищає ендотеліальні клітини в обличчя від безлічі різних факторів навколишнього середовища.

Вплив таких факторів може прискорити процес старіння. Сьогодні все більше число літніх людей використовувати зволожуючий продукт на їх обличчі. Коли ці дорослі вибрали зволожуючий крем з обережністю, вони купують той, який може стимулювати виробництво колагену і еластину.
Як може літня людина вигоду від продукту по догляду за шкірою, яка імітує шкіру, щоб зробити клітини колагену і еластину? Ці два білки, які присутні у всіх здорових ендотеліальних клітин. Однак, як старіння шкіри, вона втрачає свою здатність виробляти колаген та еластин.

Чому це важливо? Це важливо, тому що колаген має волоконно-подібні характеристики. Колаген забезпечує клітини додаткову міцність. , Коли клітини шкіри містять достатню кількість колагену, тоді вони відчувають твердої на дотик. Коли ті ж клітини не вистачає колагену, вони можуть почати зморшок і провисати. Відсутність колагену в старіючих клітин становить розвиток зморшок і провисання шкіри на літніх людей.

У той час як колаген може посилити клітини на обличчі, колаген сама по собі не може запобігти старінню шкіри. Молоді і здорові ендотеліальні клітини виробляють еластин, а також колаген. Еластину в клітинах шкіри дає ті клітини важливу гнучкість. Коли ці клітини отримують штовхнув або розтягується, вони можуть повернутися в початкове положення на тілі.

Коли літня людина використовує обробку шкіри, знаючи, що це найкращий особи зволожуючий і може стимулювати виробництво колагену і еластину, то вони можуть відчувати себе винагороджені кожен раз, коли він або вона дивиться в дзеркало. Кожен погляд буде виділити, в якій мірі ендотеліальні клітини на обличчі сприяти створенню важливою і молодий вигляд.