домашні засоби, щоб позбутися від темних кіл під очима

Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися більшість Домашні засоби від темних кіл, які особливо рекомендуються користувачами. Спочатку ми поговоримо про темних кіл під очима

Темні кола не є медичної проблеми, але вони можуть бути дуже дратує і бентежить. Майже кожен отримує темні кола під очима на деякий час або інші, і вони, як правило, тимчасовий характер. Вони є другим за величиною дерматологічних проблем.

Темні круги є соціально дуже ніяково – вони роблять обличчя старше, втомився, стрес і навіть депресію.

Причини темних кіл –

Поширеною помилкою є те, що втома, як правило, найпоширеніша причина темних кіл.

1. Замість цього, найбільш поширеною причиною є закладеність носа. Коли наш ніс перевантажений, вен, які зазвичай витікати з ока в ніс стати розширеними і темніше.

2. Набряк століття під час сну є ще однією причиною кіл під очима. Лежачи, гравітація змушує рідину збиратися в нижні повіки, створюючи видимість тіні під очима.

3. Може бути наслідком хронічних захворювань шкіри, таких як атопічна екзема.

4. Темні кола можуть бути успадковані тенденція – одна з основних причин

5. Темні кола можуть призвести через природного процесу старіння.

6. Недолік сну є ще одним фактором, що насправді не є причиною, але робить їх більш очевидними.

7. Інші причини включають фактори, які ушкоджують шкіру, наприклад, занадто багато ультрафіолетового (УФ) світла або курінням.

8. Вагітність і менструація зробити нашу шкіру блідою. Багато людей пов’язують темні круги з гормонами –
але темні кола негормональні проблеми.

9. Алергія викликати темні кола як гістамін реакції викликають темні плями з’являються під очима

10. Нестача вітамінів може викликати темні кола під очима.

Лікування і профілактика –

Для лікування важких кола під очима спрямована на основну причину, якщо відомо, і може включати відбілюючі речовини і лазерної терапії.

Тим не менш, кращий спосіб запобігти темні кола під очима, щоб правильно харчуватися, пити багато води і спати спокійно. Зменшити стрес і бойової втоми.

Різні продукти краси стверджують, що дивно-реабілітаційні програми, на втомлених очей. Позабіржовий косметика може допомогти зменшити темні кола під очима. Спробуйте шкіри креми, що містять вітамін С або К, альфа-гідрокси кислоти і кинетин.

Проте, ви можете спритно замаскувати темні круги з світловідбиваючими консилер – який допомагає, тому що вона містить порошок титану, яка відбиває світло темну область. Виберіть консилер, який світліше, ніж ваш фонд. Крім того, якщо ваші кола дуже темні, перейдіть 2 тони світліше.
Косметична хірургія для видалення темних кіл під очима =
Деякі косметичні методи пов’язані з використанням лазерів, щоб стимулювати глибокі шари колагену в шкірі, таким чином омолоджуючу поверхні шкіри, щоб видалити темні кола.
Лазерне лікування може згущуватися шкіри, збільшуючи виробництво колагену, так що ви менше шансів побачити вени навколо очей.

Процедури, відомої як blepheroplasty фактично видаляє шкіру під очима і малює залишилася шкірі підтягнутий, щоб допомогти позбавитися від мішків. Це дорогий процес вимагає часу відновлення і має деякі ризики. Цей метод, однак, не розглядає причиною темних кіл під очима.

Кілька простих домашніх засобів позбутися темних кіл під очима –

Домашні засоби не може видалити темні кола постійно, але вони забезпечують короткострокові, недорогих рішень, які можуть допомогти зменшити темні кола.

1) змішати трохи порошку мигдалю з молочним кремом і масажні суміші навколо очей перед сном. Це корисно домашнє засіб від темних кіл під очима.

2) скибочок огірка або картоплі може бути використаний для зменшення кола навколо очей. Закрийте очі і покрити ваші повіки тонкий скибочку на термін до двадцяти хвилин. Це заспокоює втомлені очі і збільшує кровообіг у шкірі навколо очей.

3) Можна також нанести трохи огіркового соку в цьому районі. Можна навіть натерти на тертці картоплю, загорніть його в тонку тканину і помістіть його на очах. Переконайтеся, що ретельно промийте цю зону і після цього нанесіть трохи крему або масла навколо очей для зволоження області. Це є ще одним хорошим засобом для дому темних кіл під очима

4) Детокс орган допомагає в деяких випадках. Це включає в себе пост протягом коротких періодів часу, але продовжують приймати у великій кількості води. Виріжте всі нездорові продукти, які є невід’ємною частиною вашої дієти. Відмовтеся від алкоголю, кофеїну, солодких напоїв, жирної і солодкої їжі, куріння і т.д.

5) Нанесіть трохи лимона або томатного соку і затемнених областей два або три рази на день. Будьте дуже обережні, щоб не дозволити сік у своє око. Це також корисно, домашнє засіб від темних кіл під очима.

6) замочити пару чайних пакетиків в чисту холодну воду протягом кількох хвилин, віджати зайву воду і помістіть їх на очі. Тримати їх там протягом десяти хвилин або близько того.

7) Купуйте вітамін Е добавки у формі капсул. Ретельно зламати капсулу і видавіть гель на пальці. Акуратно і обережно, руб гель навколо очей.

8) Вичавіть сік з огірка і охолодити його в холодильнику протягом години або близько того. Додати трохи лимонного соку і ланоліну крем. Нанесіть навколо очей протягом двадцяти хвилин. Змийте ретельно. Це корисно, щоб позбутися від темних кіл.