багато тварини вмирають в ім’я краси

Багато тварин страждають і вмирають в ім’я краси, щоб переконатися, що ін’єкції ботокса користуються мільйони чоловіків і жінок у всьому світі знаходяться в безпеці.

Цей сумний факт був виявлений Гуманне суспільство Сполучених Штатів (HSUS), який закликав громадськість, щоб уникнути ботокса в косметичних цілях, поки його виробника Allergan не зупиняє тестування продукту на тварин.

“HSUS визнає, що ботокс має кілька медичних застосувань, які є вигідними для людей і цих видів застосування має тривати. Але ми також знаємо, що майже половина препарат для краси аксесуара. Споживачі повинні знати, що тварини страждають і міцного жахливою смертю для єдине задоволення людського марнославства. Це просто треба зупинити “, сказав д-р Мартін Стівенс, віце-президент з тваринництва HSUS в дослідницьких питань.

Ботокс є торгова марка ботулінічного токсину типу А, сильна отрута, яка паралізує м’язи і тимчасово розгладжує зморшки, коли використовується в невеликих кількостях. Так як він був схвалений у США продуктів харчування і медикаментів для цієї мети в 2002 році, Ботокс став дуже популярним нехірургіческіх процедур, щоб видалити зморшки, гусячі лапки і складки на лобі.

У 2005 році більше 3,2 мільйона Ботокс Лікування проводили, за даними Американського товариства естетичної пластичної хірургії. Тільки в 2003 році Allergan заробили $ 226 млн. Чистий обсяг продажів від ін’єкцій ботокса.

Але є і темна сторона всього цього. Перед Ботокс випущений до лікарів, він повинен бути перевірений на право потенції. Це здійснюється за допомогою сумнівного тесту, відомого як LD50 або летальна доза 50, яка вбиває 50 відсотків тварин у цьому процесі. Близько сотні мишей використовуються в тесті Allergan хоча стверджує, що вона скоротила це число.

“Цей тест включає даючи мишам однієї ін’єкції продукту в їх черевної порожнини і, бачачи, якщо тварини гинуть протягом 3-4 днів. Мишей першої віднесені до одного з різних груп, і кожна група отримує різні міцність продукту для того, щоб оцінити силу, яка вбиває половину цільовою групою. Ця сила (ЛД50) потім вважаються однією ‘блок’ ботокса; звідти, Allergan пакети заданого числа одиниць в пробірку для використання людиною, “HSUS пояснені.

“З усіх тестів, проведених на тваринах, звичайні або класичні LD50 є одним з найжорстокіших. У тестуванні ботокс, тварин терпіти різні рівні м’язового паралічу і страждають від порушення зору і сухість у роті. Тварини, які помирають зробити це від задухи, після їх діафрагм паралізований, і вони більше не можуть дихати. Ті, хто не вмирають негайно може нудитися з різним ступенем паралічу перед евтаназії в кінці три-чотири дні тест “HSUS сказав.

Крім того, дослідження показали, що тест LD50 ненадійно і вже в 2002 році, Організація економічного співробітництва та розвитку, Міжнародної торгової організації, яка виробляє Рекомендації з тестування, зупинився рекомендації цього тесту. На жаль, Allergan продовжує ігнорувати цю рекомендацію в результаті чого загинуло багато тварин лабораторії.

Для запобігання цих жорстоких смертей, HSUS закликає людей відмовитися від використання ботокса в косметичних цілях. Для підтримки своєї кампанії, звернемося до інших Ботокс альтернативи, як Dermaxin. Цей потужний крем може дати вам природний підтяжку обличчя, що можна порівняти з косметичних ін’єкцій.