Як покрити сиве Ваше повне керівництво

Сиве волосся упертий і іноді це може бути важко кольором. У деяких випадках виявляється димний неприродний колір і в інших випадках це просто не поширюється на всіх. Отже, як ви отримуєте 100% зафарбування сивини кожен раз, коли ви фарбуєте волосся?

Ключ лежить у виборі кольору для вашого типу волосся. Є кілька видів квітів, включаючи тимчасові (змивається шампунем з 1), напів-постійні (змивається поступово, протягом приблизно 4 тижні) і постійні кольору волосся (не промивати). Основна відмінність кожного є сила проявника, використовуваного в кожному. Колір проявник є компонентом, який відповідає за натисканням кольору під ваш шар кутикули, так що вона не може бути вимиваються.

У сірих волосся, це шар кутикули не надто компактні і важко відкрити що ускладнює для кольору, щоб потрапити всередину пасма волосся. Якщо ви не досягти успіху в цьому, колір не буде приймати або змиє дуже легко і зникають протягом найближчих декількох шампунів. Щоб переконатися, що ви отримаєте ваш колір в пасмо волосся, використовувати постійний колір з не менше 20 обсягів перекису водню (H2O2) в якості розробника.

Різниця кольору волосся спричинена кількість пігменту, який знаходиться в пасма волосся. Світле волосся має найменшу кількість пігменту, тобто червоні подальшим коричневий і чорний. Сиве волосся не вистачає кольорового пігменту в цілому. Для того, щоб отримати назад у колір сивого волосся, необхідно пройти через всі етапи залежно від який колір ви хочете досягти. Якщо ви хочете, світле волосся, процес досить простий. Все, що вам потрібно зробити, це використовувати золотистий колір. Якщо ви хочете каштановим волоссям, з іншого боку, вам потрібно вибрати колір з червоними або теплою базі, так що ви можете отримати природний коричневий колір. Якщо ви використовуєте зелений або золи бази, ви в кінцевому підсумку з зеленуватим або димний відтінок.

Коли фарбування сіра, ви також повинні покинути кольору на максимальну кількість часу, який в інструкції. Це дасть колір достатньо часу на зберігання у впертій і грубі сірі нитки. Єдине час, який можна скупитися на час, якщо ваші волосся на 30% сірого або менше. У тих випадках, сірі волосся буде поглинати достатню колір, щоб вона виглядала, як у вас природні відблиски і ви можете уникнути інші волосся збирається дуже темним.

Отже, якщо у вас були погані результати, коли справа доходить до покриття вашого сірого, дотримуйтесь цих порад, щоб отримати повне охоплення, і ви будете мати гарні результати кожного разу.