Як вибрати дерматолога

Як можна йти про вибір дерматолога? Здоров’я шкіри є областю ви, ймовірно, не навчені в себе, таким чином, важко знати, які питання задавати, і який відповідає отримати. Ось кілька речей, щоб розглянути при виборі вашого Остін дерматолога.

Рада сертифікації

Ніколи не бійтеся перевірити кваліфікацію професіонала. Щоб офіційно претендувати на роль дерматолог, лікар приймає три додаткові роки спеціально для вивчення шкіри. За цей час, дерматолог вивчає і практику операцій шкіри і спа-процедури, вивчення передових технологій дерматологічних краще обслуговувати своїх клієнтів після їх повного дослідження. Наприкінці цій школі, дерматолога, щоб бути бере плату іспит охоплює все, що вони дізналися. Лікар повинен пройти цей іспит, створений Американської ради з дерматології, перш ніж вони офіційно дерматолога. Пройшовши його, вони в даний час вважається сертифікованим. Запитайте ваших потенційних Остін косметичних дерматолога, якщо вони сертифікованим перш ніж погодитися стати їх пацієнтом.

перевірити їх

Будь-яка життєздатна Остін дерматолога матиме професійного рівня сайту доступний для громадськості. Почитати цьому сайті ще до того, щоб призначити зустріч з дерматологічної клініці. Ви можете отримати чітке уявлення про пропонованих послуг і якості клініки перш ніж ви навіть входите в двері.

Коли ви зателефонуйте Остін дерматолог, вони запитають, якщо ви хотіли б отримати консультацію. Якщо ви хочете конкретну процедуру, не поспішайте, – і вкласти гроші – мати першу консультацію. Сертифікований дерматолог хочете проаналізувати вашу шкіру і переконатися, відповідний курс дій перед введенням будь-якої шкіри процедури. Не кажучи вже, це дозволяє вам переконатися, що ви відчуваєте себе комфортно з дерматологом, в офісі і процедури, перш ніж ви насправді дозволяють дерматолога, щоб працювати на вас.

дерматології досвід

Під час консультації, попросіть дерматолога про своє минуле досвіді. Запитайте, чи є у них є портфоліо своїх минулих робіт. Запитайте, чи є у них які-небудь посилання ви могли б зв’язатися. Запитайте, чи є у них спеціальності. Як правило, ви будете знати, якщо вони спеціалізуються на конкретний стан шкіри або дерматології лікування після його перегляду їх сайту. Громадський форум посилань також доступна в Інтернеті, через такі сайти, як Yelp, Жовтих, Yahoo! і CitySearch. Люди посаду бізнес відгуків на цих сайтах, що дозволяє майбутнім клієнтам отримати уявлення про компанію, перш ніж вони навіть розглянути питання про придбання у них.

Для швидкого і простого відповіді на ваше пошук Остін дерматолога, зателефонуйте Zimmet вен і дерматології сьогодні. Доктор Zimmet спеціалізується в косметичній дерматології, лазерної вени і спа-послуги в Остіні.