Нетримання Догляд часто задаються.

Нетримання сечі в основному називають нездатність контролювати свою сечу. Це може бути пов’язано просто сміялися, чханні або навіть обійматися. Є багато речей, які можуть призвести до його. Пацієнтів, які страждають від цього є багато питань на увазі. Таким чином, можна сказати, що є кілька питань, які задають ці пацієнти, і вони перераховані нижче:

1. Що насправді таке нетримання сечі?
2. Що є причиною нетримання сечі?
3. Зараз, ймовірно, отримати нетримання сечі?
4. Які типи нетримання сечі є?
5. По якому шляху вона може бути діагноз?
6. Чи буде зміна дієти або втрата ваги допомогу в поліпшенні нетримання сечі?
7. Крім ліків нічого б вилікувати нетримання сечі?
8. Які типи медитації можна зробити його лікувати?
9. Які інші способи і методи лікування, які можуть допомогти вилікувати нетримання сечі?
10. Чому це зачіпає жінок порівняно з чоловіками?
11. Якщо це пов’язано з віком, чи є лікування?
12. Це тип захворювання
13. Чи нетримання сечі приходять і йдуть?
14. Які його основні симптоми?

Всі ці питання можна відповісти, звернувшись хороший лікар або лікар повинен бачити. Якщо хтось хоче чи не виконується, то можете навіть відвідати уролога або urogynecologist (для жінок). Основною причиною для відвідування лікаря або лікаря в тому, що вони будуть просити пацієнта свого цілому історії хвороби. Передбачається, що пацієнт повинен бути досить чесні у відповіді на ці питання або будь-які питання, поставлені лікарем. Якщо для пацієнта, страждаючого нетриманням сечі мав до операції чи будь-яке страждав від деяких типів інфекцій було б добре для пацієнта, якщо вона розкрита. Лікар може навіть зробити належне обстеження, якщо прямої кишки пацієнта, області живота, статевих органів і навіть може попросити пацієнта для сечі для подальшого детального вивчення та аналізу.

Крім того, жінки середніх років, які народжують дитину, більш схильні до розвитку нетримання сечі. Причиною цього є те, що під час вагітності м’язи тазового дна розтягується. Діти також страждають від цього, але тут це називають вологі змочування. Це здорово, що в сучасному світі це можна вилікувати і процедури. Було б чудово, якщо належна оцінка зроблена бути прийняття будь-якого лікування. Якщо пацієнт будь-який з питань, згаданих у стані пацієнт може запитати, якщо і повинні задовольняти себе.