Немає вискубувати віск продукти – огляд

Коли розчин прилипає до волосся, вони будуть видалити його тягне волосся з коренем. Це проклало шлях для сучасних воском, і жінки були видалення волосся в деякій формі, схожій на зростаючий досі.

Поточний воски на ринку дуже різноманітні, і пропонують все, від різних смаків, ароматів і текстур для різних частин тіла. Тим не менш, однієї конкретної марки воску була надійним брендом з 1921 року. Жінки в 1920-х роках почалося без використання воску, щоб вискубувати брови арка відповідно до поточної модою. Більше 80 років потому, і кілька десятиліть тенденцій і моди, жінки як і раніше покладаються на немає Tweeze воски, щоб зробити їх виглядати краще.

Немає вискубувати не чинить віск для обличчя та області бікіні. Їх воски не вимагають муслін смуги, і зручним. Обидва їх первісної віск і віск мікрохвильової печі всі природні і зроблені з бджолиного воску і каніфолі завод Gun. Вони не залишають липких слідів на шкірі, і може бути готовий у лічені хвилини. Немає Tweeze віск не ефективно видалити всі небажані волосся на обличчі і в області бікіні, навіть дуже вперті, важко видалити волосся. Гладкою і шовковистою, без волосся шкіра, яка придбала в минулому від 4 до 6 тижнів! Оригінальна формула використовується зі стандартним віск тепліше і поставляється в чотирьох розмірах (1 унція, 2 унції, 4 унції, і 14 унцій) для особистого або професійного використання. Мікрохвильова піч не вискубувати не спадає на менших розмірах 0,5, 2,5 і 8 унцій.

Навіть якщо волосся Зростаюча була приблизно з 60 р. до н.е., і немає Tweeze з 1929 року, видалення волосся раніше є одним з швидкозростаючих сегментів в особистому арені допомоги. Жінки завжди шукають відмінні продукти для видалення небажаного волосся легко і безпечно, особливо коли це може бути зроблено на самоті власного будинку. Немає Tweeze воску не дають жінкам все, що вони шукають в розкішні і ефективним Зростаюча досвіду.