Восени 2008 року і взимку 2009 макіяж і краса тенденції

Гламур, жіночність і сильний вид жінки буде як і раніше перебувати у верхній тенденції краси для цієї осені і взимку.

Фіолетовий є одним з головних кольори для осені і макіяж у фіолетових квітів і ягід буде одним з найпопулярніших.

Нейтральне особа з акцентом або на губах або очах продовжує бути в стилі з деякими модними оновленнями.

Губи кольору різноманітні в цьому сезоні – червону помаду повернувся, разом з багатими ягідні губи, але нейтральні губи рожевого, коричневого або персикового кольору в стилі також і кращий вибір, якщо ви підкреслюючи очі.

Говорячи про очі, димчастий погляд очі як і раніше в моді, може бути, навіть сильніше, ніж будь-коли. За останні кілька років “пом’якшив” димчастих очей був у цьому сезоні макіяж очей все темніше і товщі. Будьте готові побачити багато чорним олівцем для очей. Тіні йдуть від пастелі та яскраві кольори назад на землю і нейтральних тонів, але буде застосовуватися для створення темних сильний вид. Навіть “Очі кішки” модні прямо зараз (якщо ви смієте!). Не забувайте тонн чорної туші або ваші улюблені накладні вії!

Золото і бронза Декоративна косметика є одним з найбільш гарячих нових тенденцій, особливо в тіні і лак для нігтів. Інший великий колір нігтів на сезон темна зливу.

Більш важкі брови повернулися в стилі, тонкі вищипані брови знаходяться поза стилю цієї осені.

Мінеральна косметика продовжує бути головним трендом. Подивіться на обличчя є природним і оголений, мінеральної косметики є вибір кожного зростаючого числа жінок для природного погляду.

Кращі модні зачіски для довгого осінь – або прямі або хвилясті, або супер короткий. Існує не так багато дано. Чим довше зачіски також в стилі з хвостиком сипучих булочку.

Просто виберіть улюблене тенденції на осінь 2008 – червоні губи або драматичних очей – і піти на це! Тільки не забудьте зберегти все інше пом’якшив так що вам не виглядати занадто складено.