Hoodia таблетки для схуднення – вони працюють

Дозвольте мені запитати вас … Якщо ваги Hoodia таблетки дієти втрати були дійсно чудодійний засіб для втрати ваги, що маркетологи б ви вірите, а з мільйонами використовуєте ці таблетки регулярно, чому мільйони не втрачаю вагу? Якщо б ви були вірити все обман, можна подумати, що Hoodia Gordonii таблетки для схуднення диво ліки від ожиріння і втрати ваги, яка врятує світ. Ах, якби все було так легко схуднути!

Давайте подивимося на це далі … Hoodia чи дійсно працювати на схуднення, або навіть мати якісь наслідки відповідальності за втрати жиру? Шукаймо трохи глибше Крім усього маркетинговий обман, і подивитися, якщо Hoodia Gordonii насправді має ніякої законної основи для схуднення.

Справа в тому, що ви не можете знайти в Інтернеті або слухати радіо без бомбардуванню рекламою Hoodia Gordonii перспективні всілякі чудесні претензій. Тому я хотів підняти предмет Hoodia і його легітимність в тому, що я не хочу, будь-який з моїх читачів, щоб витрачати свої гроші, він закохується в цю аферу.

Тепер дозвольте мені постачати це передмовою, кажучи, що не всі компанії, що продають Hoodia Gordonii є шахраями. Деякі з них є законними і чесними і фактично продажу нерухомого Hoodia. Однак у зв’язку з відсутністю федерального регулювання на добавки, це досить легко для тінистих невеликих компаній, щоб піти з продажем пігулок для схуднення, які навіть не мають будь-які Hoodia Gordonii взагалі в них. Крім того, ми навіть не кажучи ні слова щодо того, Hoodia Gordonii (якби це був реальний матеріал) дійсно працює чи ні для схуднення в довгостроковій перспективі.

Звичайно, Hoodia оголошення звук дивно … немає вправ, необхідних, просто сидіти на дивані, поп пару Hoodia втрата ваги таблетки дієти, і ви почнете плавлення жиру тіла ваші кістки як піч … Будь ласка, дайте мені чортів перерву! Давайте прибрати це … Швидке виправлення НІКОЛИ не працював, і вони ніколи не будуть працювати в майбутньому. Навіть якщо втрата ваги чудо таблетки для схуднення розроблені в майбутньому, завжди буде несприятливим побічним ефектом … це просто проти законів природи, і гомеостаз, що ваше тіло хоче зупинитися дюйма

Я навіть не можу сказати вам, скільки людей я Отримати Дати мені, і вони повністю продані на цьому матеріалі Hoodia Gordonii на пляму маркетингу і реклами. Вони купують його, і вони не отримують результати втрати ваги взагалі. Ну, був хороший $ 50 або $ 100 на вітер! Я не можу звинувачувати їх за те, обдурять … Я маю на увазі ці шахраї досить хороші маркетологи.

Ви побачите в хвилину, що великий відсоток того, що позначено і продається як Hoodia Gordonii може навіть не містити Hoodia взагалі. Багато це повністю підробленими.

На перший погляд, може здатися, що вважають цю «магічну Hoodia трави» має певні перспективи. Всі галас почалася пару років тому, коли популярні нічні мережі ТБ-шоу представлені Hoodia як новий і потенційно захоплюючі втрата ваги таблетки для схуднення. Ну, це не займе багато часу для інтернету і пізно вночі реклами шахраї слідувати цьому прикладу, заповнити деякі капсули з будь-якого старого лайна вони могли знайти, і почати спамити незліченні людей у ​​всьому світі говорять, що їх таблетки для схуднення були магічні відповідь на втрата ваги і тіло мрії вони шукали все своє життя.

Hoodia Gordonii був використаний бушмени в Південній Африці протягом століть як для придушення апетиту для своїх подорожей. Справа в тому, що Hoodia в своєму природному стані може спрацювати як порядна придушення апетиту (хоча це не обов’язково означає, що це допоможе з довгостроковими втрата ваги). Проблема полягає в тому, що індустрії харчових добавок не регулюється федеральним у США, і будь-які scamster може покласти все, що вони хочуть в капсулу і продати його за величезні прибутки.

Справа в тому, що кількість Hoodia Gordonii продаються в усьому світі на додаток магазинах і в Інтернеті набагато перевищує суму, яка фактично створюється. Hoodia Gordonii тільки зросла в невеликому районі на півдні Африки і дуже повільно зростаючі рослини, і є набагато більша кількість “передбачається Hoodia” продали, ніж виробляється. Очевидно, це означає, що велика кількість того, що продається як худія просто підробки.

В основному, що вони поклали в таблетки не повинні навіть бути Hoodia, тому що з тих пір, біологічно активна добавка і санітарної освіти (DSHEA) 1994 року, немає ніяких правил або тестування для забезпечення того, що їхні претензії етикетки насправді в пляшці . Тепер, навіть якщо вони дійсно ставили реальні Hoodia Gordonii екстракт в таблетки для схуднення, немає також ніяких наукових доказів в цій точці, що ці невеликі дози, які вони використовують, буде насправді причина будь-якого типу постійної втрати ваги взагалі в людях.

Навіть якщо Hoodia були насправді допомогти зменшити ваш апетит, це не завжди добре, так як він може просто позбавити вашого тіла харчування яких він потребує для правильного функціонування та підтримки м’язової маси, кожен з яких регулює загальний обмін речовин. Якщо ви втрачаєте вагу, це не було б гарною втратою ваги, як ви будете втрачати м’язи і в кінцевому підсумку з повільною швидкості обміну речовин, що може призвести до надмірної ваги в майбутньому.

Так що ви залишаєтеся з цими основними проблемами:

1. Певний відсоток від Hoodia Gordonii продаються там може навіть не бути реальною Hoodia. Ви просто могли б купувати будь-який старий порошок барахло, яке вони заповнюють з таблетками.

2. Навіть якщо деякі марки чесні (які багато великих компаній насправді чесно), і фактично покласти кількість Hoodia, що вони стверджують, що в пляшці, немає ніяких доказів того, що ці величини достатньо, щоб зменшити апетит (у порівнянні з сирі рослини Hoodia, що бушмени їдять), і немає ніяких доказів того, що Hoodia призведе до постійних і здорової втрати ваги.

Так що Hoodia втрата ваги таблетки дієта дійсно працює? Відповідь у тому, що ніхто не знає напевно, проте з усіма невизначеностями, які ми виділили тут, це дуже малоймовірно, що Hoodia створить схуднення для вас, навіть якщо ви отримаєте досить щасливі, щоб отримати “реальні начинити “.

Як ви, напевно, чули від мене мільйон разів … Суть в тому, що немає ніякого “чудо таблетки у пляшці”. Якщо ви хочете бути по-справжньому здоровим, худий, і сильним на все життя, це займає деякий фактичного реального здійснення і живильної дієти повний природних необроблених здорову їжу … здорове харчування, що ви можете жити з на все життя! Там немає замінників, але є багато шахраїв, якщо ви хочете, щоб викинути ваші гроші.

Якщо ви готові припинити пошуки таблетки диво дієту і з’ясувати справжнє вирішення до втрати ваги і худий сексуальне тіло на все життя, у вас є законні варіанти нижче.