є груди ви завжди хотіли

Останнім часом на телевізійних ток-шоу, молода зірочка Голлівуду запитали, чи є вона коли-небудь мала ніякого “кузовом” зроблено. Коли вона знущався над самою ідеєю, інтерв’юер зазначив, що Starlet було всього лише 20 років, і він був екстравагантно природа обдарувала поблизу фізичної досконалості.

Чи буде вона, інтерв’юер запитав, думають так мало було виправлення недоліків характеру не були такі добрі? Starlet був приголомшений. Судячи з усього, вона ніколи не вважав, що це може бути, як жити день у день з чимось меншим, ніж ідеальне тіло.

Така безтурботна впевненість у природної фізичної досконалість в таємниці від всіх, але вибрати кілька людей на планеті. Більшість з нас мають те чи інше або інші фізичні недосконалості, що ми хотіли б виправити – і з жінками, номер один скарги про долю органами розглядалися них розмір грудей і форми.

Самооцінки жінки впливає абсолютно все інше в її житті, відіграє величезну роль у її впевненості в собі і її щастя – і коли вона відчуває себе непривабливою, її впевненість і почуття власної гідності падати.

Колись, жінки повинні були прийняти груди незалежності від природи, хочеш – не хочеш, а доведеться … Але сьогодні, жінки стікаються до пластичних хірургів в масовому порядку, щоб дати природі руку допомоги з грудними імплантатами.

А чому ні?

Адже це так просто, щоб змінити фізичні невдоволення і збентеження щодо вашої грудей в гордість і впевненість. На відміну від 20 чи 30 років тому, сьогодні процедури і імплантати надзвичайно безпечні, і час відновлення швидко. Через тиждень або два після операції, життя повернулася в нормальне русло … за винятком того, як жінка відчуває про себе. Це настільки вище, що колись був “нормальним” для неї, що це від діаграм.

У той час як природа ідеально Голлівуд зірочки може сміятися над ідеєю імплантатів молочної залози, багатьох тисяч реальних жінок не сміються взагалі – за винятком, може бути, на наївність дуже молодий, розпещений і незвичайно прекрасні.

Якщо ви розглядаєте – або навіть тільки смутно думав про – що мають грудні імплантати для поліпшення вашої фігури … як ваш одяг підходить … ваш зовнішній вигляд … і ваша впевненість в собі, ви зобов’язані зробити це заради себе, щоб обговорити процедуру з кваліфікованим пластичним хірургом … вивчити ваші варіанти і з’ясувати, як просто можна мати груди ви хочете.

Там немає абсолютно ніякої життєздатною причини сьогодні чому здорова жінка повинна просто лягти і прийняти грудей, які не відповідають її найбільш привабливою особистості. Хіба ви не заслуговують того, щоб мати гарні груди? Ви тримаєте парі, що ви робите – і ви будете здивовані, наскільки легко він хоче мати груди ви заслуговуєте і жадають.