факту і вимислу електролізу постійного видалення волосся

Є так багато різних лікування акне і суперечливої ​​інформації, доступних сьогодні, що це не дивно, люди не впевнені, який обробці, щоб слідувати. Люди шукають краще лікування акне, але це не завжди так просто.

Друг може розповісти вам про лікування акне вона використовувала з відмінними результатами. Це не означає, що він буде працювати для Вас! Є дуже багато факторів, щоб розглянути, як ваш спосіб життя, харчування, лікування шкіри, і т.д., які матимуть вплив на лікування.

Отже, давайте поглянемо на деякі з різних лікування акне:

1. природного лікування
Є багато природного лікування акне доступна, але тільки найкращі мало насправді працює. Природні лікування зазвичай обертається навколо зміни вашої дієти або є продукти, з деякими хімічними речовинами, або просто питної таблетки з “природного” матеріалу.

2. на позабіржовому / рецептів
Нормальний позабіржовому лікування розчином перекису бензоїлу (ви, напевно, бачили рекламу на ТБ). Це вбиває бактерії, висихає вашої шкіри і призводить до його шкіркою, яка добре працює для незначних акне. Приписи, як правило, антибіотики, які атакує і вбиває бактерії, що викликають акне.

3. Аккутан
У той час як технічно рецепт лікування Аккутан заслуговує свою власну категорію, як це так ефективно. Це зменшує розмір і видобуток нафти залоз в шкірі і очищає від акне протягом тривалого часу – зазвичай до шести місяців. Недоліком є ​​те, що це дуже дорого і не може бути серйозних побічних ефектів тому дуже важливо, щоб поговорити з дерматологом перед використанням Аккутан.

4. дермабразія / лазерна шліфовка
Лазерна шліфовка пройшла пройшла дермабразии в популярності, хоча обидва працюють за тим же принципом. Вона видаляє небажані тканини (шкіри) і, отже, відкриває шлях для нових здорових клітин шкіри рости. Обидва лазерна шліфовка і дермабразія може бути болючим, так що це не вирішення слід приймати всерйоз.

Отже, що є кращим лікування акне? Якщо нормальна або на позабіржовому рішень не працює чому б не спробувати природного лікування або засоби правового захисту? Якщо ці природні засоби не працюють, то, можливо дермабразии або лазерної шліфовки є кращим вибором. Майте на увазі, що вони повинні використовуватися тільки в крайніх випадках!