підтяжка обличчя може омолодити свою зовнішність

Вік і гравітації просто люблю, щоб посіяти хаос на вашій шкірі. З віком ваша шкіра обличчя втрачає обсяг і еластичність. Гравітація тягне шкіру вниз, як це відбувається, і ви починаєте виглядати подвійним підборіддям бассет-хаунд. Ти виглядаєш втомленим, старим і просто зношені. Якщо ви відчуваєте втому чи ні, ви не повинні дивитися його. Підтяжка обличчя може омолодити обличчя. Ось те, що він може робити, а чого він не може зробити:

Підтяжка обличчя адреси нижня половина вашого обличчя. Якщо ви втратили ваші вилиці, шию і підборіддя то ця процедура для вас. Надріз вздовж лінії росту волосся і вниз навколо вух. Шкіра натягується вгору і назад і надлишок обрізається. Ваш хірург може також маніпулювати жиру під тканину для створення об’єму в інших областях.

Завдяки розміщенню розрізи, вони легко прихований. Ви повинні бути повністю відновлені в не більше 4 місяців.

Підтяжка обличчя не збирається усунути зморшки або інші ознаки старіння. Так, він є загальним включити шкіру омолоджуючих процедур, а також інших хірургічних процедур для завершення загального вигляду. Очей і брів підйомників ліфтів є загальними додатки реконструкцію. Ваш хірург буде оцінювати вашу шкіру і нехай ви знаєте, якщо це необхідно для досягнення бажаних результатів. Іноді тільки адресації нижньої частини обличчя достатньо.

Маючи підтяжку особи не зупиняє процес старіння, він просто тримає його трохи довше. Є речі, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ваші результати так довго, як це можливо. Здоровий спосіб життя є обов’язковим – добре харчуватися і тренуватися. Тримайте ваше тіло гідратованих і додасть вашому обличчю увагу, якого вона заслуговує, зберігаючи її зволоженою і захищеною від сонця.

Куріння шкідливе для шкіри і прискорює процес старіння. Розглянемо обслуговування процедури, такі як дермабразія, ін’єкції колагену, пілінги, лазерне лікування та інші процедури, щоб допомогти вам зберегти здорову шкіру фірми, як ви продовжуєте віку.

Якщо ви не робите нічого більше для себе, розглянемо підтяжку обличчя. Це дійсно може мати позитивний вплив на ваше життя. Ви будете виглядати більш яскравою, здоровою і енергійною. Потенційно можна повернути час назад, десять років або близько того за зовнішнім виглядом. В результаті, ви можете насправді відчувати себе більш живий і молодшого, а також. Люди навколо ви відчуєте ці зміни в вас, і це вплине на їх настрій і реакції на вас.

Для забезпечення безпечної та успішної процедури інтерв’ю вашим пластичним хірургом. Переконайтеся, що він є сертифікованим пластичним хірургом і запитати про свій досвід з реконструкцією процедур. Під час консультації, мати чітке уявлення про результати ви хочете, і задати будь-яке питання, який приходить на розум.

Бути поінформованим є кращим способом, щоб уникнути ризику. Це хірургічна процедура, і є ризики. Але, якщо у вас є відмінний хірург, ви знаєте, що очікувати, і ви слідувати його після інструкції по догляду, більш яскраві і молодшим ви просто за рогом.