методи ліпосакції – припухлі та ультразвукової

Ліпосакція є процедурою, в якій локалізовані жирові відкладення видаляються для облаштування кордонів однієї або більше областей тіла, хоч це і не повинно розглядатися в якості лікування для втрати ваги. Однак існує дивним і несподіваним побічним ефектом, де жир може повернутися, це, як правило, з іншої області в одному він був знятий з.

Tumescent й ультразвукові є двома найбільш часто використовувані методи, хоча є і інші менш відомі методи. Найсучасніший з цих методів є Tumescent і став одним з найбільш часто практикується естетичних косметичних процедур в Америці.

Існує менш синці з цим методом, який є додатковою перевагою при використанні меншої трубки. Припухлі ліпосакції техніки є настільки ефективним, на зведення до мінімуму втрати крові, що більшість пацієнтів втрачають менше крові під час операції, ніж вони роблять в їх звичайною доопераційну лабораторних досліджень.

Ультразвукова ліпосакція також сприяє видаленню жиру з районів, які вже зверталися невдало, внаслідок свого географічного положення.

Проблема з звичайним лікуванням є хірург має проблеми із зором, де знаходиться зонд в організмі, так що можна для внутрішніх органів бути пошкоджені, якщо крайня допомога не прийнято. Найкраще, що можна зробити, це проконсультуватися з хірургом, щоб вибрати найбільш відповідну техніку для вашого тіла.

Хоча ліпосакція є відносно безпечним, якщо воно здійснюється професійним косметичним хірургом, не може бути ризики і дуже, дуже рідко смертю – близько 2 в 10000. При підготовці до процедури, особами, які повинні пройти ряд медичних оглядів для визначення того, чи не їх здоров’я є досить хорошим, щоб він виконується. Пацієнтам сказали тримати чистою рани після процедури і дають антибіотики, щоб уникнути можливого зараження в цей час уразливі. З плином часу, багато чого, що було вивчено і методів покращився.

За допомогою ряду крихітних ін’єкцій, Lipo Розчиніть, інший процес схожий на ліпосакції, видаляє жир від целюліту та пов’язані з ними скарги страждаючих шкіри. Оскільки Lipo Розчиніть не викликає болю, це може бути виконано без необхідності будь-яких анестезії і може використовуватися з іншими лікування шкіри, які не потребують хірургічного втручання.