мало кисню секрети краси

У якому віці ви думаєте, шкіра починає відчувати брак кисню?

Під час 20-их клітини шкіри починають сповільнюватися в діяльності, вони відчувають свого роду кисневе голодування. . У віці 30 концентрація O2 зменшується в середньому на 30% і до 40 років, на 50%! Це призводить до уповільнення обмінних процесів і сприяє передчасного старіння шкіри. Спеціальний догляд за шкірою необхідно в будь-якому віці для боротьби з цією надзвичайно серйозною проблемою.

Я почав використовувати кисневої косметики, тим не менше, я не помітив суттєвих поліпшень поки немає. Що ще можна зробити, щоб поліпшити своє здоров’я і молодість шкіри?

Є багато речей, які можна зробити, щоб допомогти. Наприклад, у догляді за шкірою це важливо для підтримки кисневого балансу. Чим вище рівень кисню в організмі, тим більша кількість може бути використаний для підтримки краси та здоров’я шкіри. Я настійно рекомендую поєднання макіяжу з процедурами здоровий сон, піші прогулянки на свіжому повітрі, і використання кисневих коктейлів.

Чи потрібно нам додатковий кисень для нашої шкіри? Зрештою, ми завжди отримуємо його з атмосфери.

Ми ніколи не більше, ніж отримати невеликий відсоток кисню через шкіру. І ця сума сама по собі дуже важко для шкіри поглинати. Крім того, використання макіяжу формах ще один бар’єр, який робить його більш важким для кисню, щоб увійти в додати стреси, погана звичка, і це призводить до точки, коли шкіра починає задихатися. Клітини просто не вистачає характеру, щоб відновити швидкі адекватні і засвоїти всі активні речовини, які поставляються до них через повітря, яким ми дихаємо. Результати дефіцит кисню є сухість, зморшки і тьмяний колір обличчя. Цілком можливо, для поліпшення ситуації з допомогою процедури салонів краси, або за допомогою правої косметики типу. Використання діапазону макіяж по вашому типу шкіри і використовувати його відповідно до рекомендацій.

RIMMA KONEEVA, кандидат наук, директор наукового розвитку Faberlic