з давнього Китаю та Індії Схід зустрічається із Заходом в новій антивікової крем

Це цікаво подивитися, як учені Поєднання стародавніх знань з урахуванням останніх наукових досягнень для створення дійсно ефективних анти-старіння по догляду за шкірою.

У цій статті будуть розглянуті Avon, AOS новому Альтернативні нічний крем, прекрасне поєднання сучасної науки і стародавньої мудрості з Далекого Сходу. Вона поєднує в собі високотехнологічний тетрапептид з унікальним поєднанням стародавніх східних трав переламати особи провисати.

Я можу особисто засвідчити, що протягом одного місяця моя лінія підборіддя була більш визначеною, мій тон шкіри більш рівномірно і моя шия помітно твердіше.

Активні інгредієнти, докладно описаний нижче, працюють, щоб: захистити шкіру від запалення, викликаного вірусами, бактеріями і грибками, покращують кровообіг, щоб прискорити ремонт і оживити шкіру, і володіти своїм тілом, AOS запальної відповіді (як свої власні гормони зробили в молодша днів).

в індійських Гімалаях, трава захищає

Витяги з дерева нима гімалайської, яку часто називають природі, AOS аптека, були використані в медицині протягом принаймні 2500 років. Дерева цінується за його противірусні, антибактеріальні і протигрибкові властивості. Альтернативні новому містить екстракт дерева ним, AOS квітка (Малія Azadirachta), щоб запобігти запалення шкіри.

Китайські трави бадьорить

Переваги Сичуані екстракт кореня любистку (Ligusticum Chuanxiong Екстракт кореня) були вперше описані в Shennong Bencao Цзин опубліковані в 500 р. н.е. (представляє компіляцію трав’яні інформації, яка вважається 5000 років). Bencao Цзин Найбільш ранні зі збережених китайських Томе фармакології і до цих пір широко цитуються сьогодні. Любисток екстракт кореня відомі для активізації крові і покращує кровообіг. При нанесенні на шкіру, екстракт кореня любистку не тільки прискорює загоєння ран, але і покращує тон шкіри.

тетрапептид контролювати запалення і дозволяють шкірі гояться

Нарешті новому Альтернативі містить пальмітоіл тетрапептид-3. Тетрапептиди насправді зворотне провисання шкіри на приборкання шкіри, AOS запальної реакції.

У наші молоді роки, запальна реакція є хорошою річчю. Це тіло, AOS спосіб стінові з пошкодженої області і запобігання розповсюдження інфекції. Коли робота закінчена, гормони відключили запалення.

Однак, як рівень гормонів знижується з віком, запалення приймає загрозливі розміри. Старі, гормону збіднений шкірі потрібно більше часу, щоб вилікувати і в кінцевому підсумку Байдуже, АОТ повністю вилікувати взагалі.

Я вважаю, це дуже цікаво, що як тільки ви розумієте, як догляд за шкірою омолоджуючі інгредієнти функцію, ви починаєте розуміти, що ми говоримо не тільки косметика і марнославство, але, що багато такі процедури можуть фактично привести до поліпшення якості життя.

У разі нової альтернативної з його поєднанням древніх трав і сучасні тетрапептид, в результаті шкіра, яка лікує краще і менше схильні до інфекцій.

В якості іншого прикладу, у разі пентапептіди, результатом є більш товстої шкіри, який утворює більш сильний бар’єр проти інфекції. Пентапептіди стимулювати зростання нового колагену під поверхнею шкіри і товстіти зморшки зсередини.

Досить дивовижні речі.