Як знайти новий стиліст

Настав день, де ваш дивовижний стиліст говорить вам, що він рухається, чи не новий салон волосся, але зі стану! Що ви робите зараз? Як ви збираєтеся знайти перукаря з тим же рівнем професіоналізму, як ваші волосся стиліст зараз? Якщо ви дійсно дбаєте про ваших волосся ви будете потребувати, кілька порад про те, як вибрати свій новітній стиліст.

Ці стилісти днів волосся греблю гати, куди не глянь є перукарня або перукарня / манікюрний салон практично на кожному розі. Як ви знаходите той, який дасть вам особисто увагу, що ви хочете і чекаєте?

Коли прийде час до вибору з нових стиліст попросити поточного стиліст насамперед, якщо він знає, що він любимо довіряєте на все волосся. Якщо ви йдете в жвавому початку перукарні озираючись на інших, як вони працюють, як і запитати його, якщо він відчуває, що хто-небудь з них дасть вам те ж лікування і догляд, що у нього є. Якщо він говорить, що ні, то саме час, щоб почати шукати ще де.

Кращий час, щоб почати шукати перед вами дуже потрібна ваша наступна обробкою. Якщо ви отримуєте ваші волосся обробка / кольоровий / випрямити у встановлений час, таких як кожні 6 до 8 тижнів, то вам потрібно, щоб почати шукати, як тільки ви знаєте, що він іде. Це дає вам час, тому що, якщо ви поспішили у вибір нового, ви не можете отримати правильний і справу з погано підстрижене волосся просто не працює!

Правило номер один:

Не просіть ваших друзів, сім’ї або колег по роботі, хто робить свої волосся! По-перше, якщо всі вони будуть до того ж самого і мають той же розріз ні на що, це не хтось ви хочете. В основному вони не хочуть, щоб розповісти вам, хто є їх особистим стилістом волосся, тому що вони, ймовірно, розповів йому всі типи особистих секретів, які вони не хочуть, щоб ви знали о. Дійсно хороший перукар, як ваш кращий друг, і не поділитися своїми секретами ні з ким, у тому числі будь-який з ваших друзів!
Правило номер два:
Не беріть нових стиліст з жовтих сторінках, тому що їх оголошення виглядає здорово. Це не говорить вам нічого особистого про них тільки те, що вони знають, як реклама.

Правило номер три:
Якщо ви бачите, що хтось на вулиці, що ви можете побачити кожен день, але як і раніше бути чужим і завжди має дивовижні волосся, запитаєте її, хто її волосся стиліст! Перш за все, вона буде дійсно площині, що ви помітили й буде більш ніж готові розповісти вам, хто і, можливо, навіть візитну картку з нею. Дійсно гарні стилісти волосся дали їй карт для роздачі з угодами на перших візитів час, так що запитати її про нього все!

Як тільки ви вирішили на когось, ви все одно повинні поставити йому запитання, які скажуть вам, якщо ви відчуваєте цю нову стиліст збирається займатися.
Чи не сексистські про вибір одного з, незалежно від того, що їх особисте життя йде мова, це не має значення для вас, якщо вони роблять дивовижні речі з волоссям! Чоловік чи жінка не має значення, ви просто хочете, щоб хтось, ви можете бути комфортно.
Найперше, що вам потрібно зробити, як тільки ви вибрали один, це зустрітися з ними в їх крісло з мокрим волоссям. Він повинен знати, як ваші руху волосся, як вона виглядає сухою, його стан в, які продукти ви використовуєте, скільки часу ви хочете взяти на себе свою зачіску, навіть форму вашої голови. Все це повинно бути прийняті до розгляду ім.

Для вас, з іншого боку, саме перше, що ви повинні побачити, як пристрасні він про те, що він робить! Найдивовижніше стилістів жити і дихати волосся. І їх фоні скаже вам про це!

Так запитайте про їх фоні. Куди вони пішли до краси школі? Як довго вони були не вдома? Що спеціальної підготовки він зробив? Чи є у перукарні він працює в обов’язковому мають технічну підготовку, щоб допомогти йти в ногу з новітніми стилями й техніками? Що підвищенню кваліфікації він зробив за межами перукарні він зараз працює в? Краще б стилістів з оплачується з власної кишені (в тисячах доларів) для підвищення кваліфікації з великих компаній, таких як волосся Vital Sassom або Paul Mitchell академій. Крім того, він, ймовірно, продовжувати йти в класи на волосся, щоб переконатися, що його знання в ногу з часом. Якщо раптом, є він у будь-яких змаганнях або волосся йде у волоссі шоу? Все це дасть вам найкраща ідея, який тип навчання, яке він має.
Також просіть те, що збори на фронті. Ви ж не хочете, щоб отримати шок, коли його час, щоб заплатити за будь-яку роботу.

Вибір нового стиліст майже як вибираючи новий кращий друг. Ця людина буде піклуватися про ваших волосся, допоможе вам вирішити, що краще і буде тримати ніяких секретів ви можете поділитися. Беручи час, щоб вибрати новий стиліст буде переконатися, що як тільки ваші старі стиліст йде, ви будете піклуватися з найвищого професійного лікування ви стоїте. Якщо ви не отримуєте правильне лікування зараз, його час, щоб почати шукати кращого перукаря сьогодні!