Міф лопнув про збільшення колагену в шкірі

Ви розчаровані з втомленим і зморшкуватою шкіри? Ви пробували всі можливі способи для збільшення колагену в шкірі, все безрезультатно? Існує так багато дезінформації ходять, пов’язані з анти старіння по догляду за шкірою, важко для споживача, щоб зробити правильний вибір для їхньої шкіри.

Деякі з найбільш поширених способів намагаються збільшення колагену в шкірі використовують креми, що містять білок в якості інгредієнта, або приймаючи ін’єкції колагену безпосередньо вставити білка в шкірі. Але чи є ці методи ефективні? Якщо ви також їх використання? Давайте з’ясуємо.

Давайте першої ін’єкції колагену. Ці ін’єкції спрямовані на заміну старіння колагену в шкірі з нового колагену шляхом введення його в шкіру. Хоча цей метод може здатися, щоб добре працювати на початковому етапі, проблеми починають проявлятися через кілька тижнів.

Ефект ін’єкції починають стиратися, а шкіра стає рихлою і зморшкуватою ще раз. Тоді вам доведеться повторити ін’єкцію, продовжує результати. Цей цикл триває нескінченно до тих пір, як ви хочете, щоб мати гладку шкіру. Ці ін’єкції також може викликати побічні ефекти, такі як алергічні реакції або гіпер напруженості.

Там просто немає крапки піддаючи себе ці ризики за результати, які не тільки тимчасові, але дорогий.

Колаген креми містять синтетичний варіант колагену, який у більшості випадків або бичачий або свинячий варіант білка. Це структурно відрізняються від натуральних волокон колагену виробляється нашим організмом і два неповністю сумісними.

Це насправді не має великого значення, тому що молекули колагену в будь-якому випадку занадто великий, щоб бути вбирається в шкіру, застосовуючи крем над ним. Ці креми досить неефективним на збільшення колагену і звернути назад ознаки старіння шкіри.

Кращим варіантом є, щоб піти на природні речовини, які можуть дозволити вашому тілу виробляти більше колагену внутрішньо. Це найкращий спосіб отримати ультра чистого колагену для підтримки шкіри гладкою.

Подивіться на натуральні інгредієнти, як Cynergy ТЗ. Це натуральний екстракт був виявлений у дослідженнях значно збільшити виробництво колагену і еластину в організмі. Це також ефективну зволожуючу і зберігає шкіру м’якою і еластичною.

Коензиму Q10 є потужним антиоксидантом, який захищає шкіру від пошкодження вільними радикалами знайти у забруднення навколишнього середовища. Ці радикали є важливим фактором у руйнуванні волокон колагену і еластину в шкірі і викликають зморшки у формі на всьому протязі цього. CoQ10 є ефективним у нейтралізації цих радикалів.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Використання штучних способів збільшення колагену в шкірі ніколи не дасть вам спокою. Довіряйте тільки природні речовини, щоб дати вам гладкою, м’якої шкіри, який триває протягом багатьох років.