OK Ви хочете, щоб підстригти волосся Одягніть рукавички різання ваші уроки дитячих волосся

Крок № 1, щоб скоротити дітям волосся, щоб поговорити з вашого хлопчика і повідомити їм план дій. Якщо ви збираєтеся це самостійно або взяти їх в салон краще обговорити це в деталях. Перша стрижка може бути охолодження так “сюрприз ідея” не може бути корисним один. Якщо вони мали кілька, то це не як важкий.

Але ваш збирається прийти в дім!
Так ви говорите з ними є елементи, які необхідно створити і в дорогу. Це включає в себе шоколадом та іграшками для підкупу в цьому випадку ви отримаєте половину шляху через лоб, і вони підходять. Діти не люблять сидіти на місці довго, так що поставити на ковзани.

При вирізанні волосся малюків Це гарна ідея, щоб він вологим, тому краще, щоб перший шампунь і сухий рушник злегка. покласти Бетмен типу плащ, старий рушник або щось навколо них. Продовжуйте говорити з ним, як ви йдете це буде тримати їх увагу на вас, а не що-небудь ще. Мета полягає в тому, щоб змусити їх сидіти так само нерухомо, як це можливо. Робіть все можливе, щоб розважити їх.

Тепер ви готові, щоб скоротити дітям волосся! Ви хочете, щоб скоротити околиці почати з якої все вздовж лінії росту волосся. Початок в спину на потилиці і працювати навколо сторін, то в район вибуху. Коли ви це робите ви тримаєте одне око на волосся і одна на них говорять, як ви йдете на будь-які теми, проведуть свої інтереси.

Якщо ви різання волосся дівчинки вам потрібно заколки для волосся, щоб ви могли розділі волосся. Таким чином, ви можете отримати набагато краще вирізати і зберегти його від занадто кремезний, щоб вирізати ножицями. Тримайте палець на курок readyon пляшку з водою під рукою на всяк випадок у волосся починають висихати ви можете повторно намочіть її знову. Волосся повинні залишатися вологими через поза розрізу.
Стрижка волосся дитини дуже важливо, що ви ріжете і рухатися швидко, як вони, швидше за все, приходять в занепокоєння на півдорозі через то ви застрягли з стрижка малюка половину скоротити Дитячої!

Банк на мене Ваші збираєтеся знайти, що дуже складно відновити.
Щоб вирізати шари волосся ви тримати волосся на 45% і скоротити кут прямо поперек. Продовжуйте таким чином по всій голові дивитися ваші шари, як вони знижуються, щоб переконатися, що вони змішування.
Нарешті, все скінчено! Ваші діти стрижка закінчилася. Все, що вам залишилося зробити, це обрізати шию і бакенбарди з садовими ножицями, якщо це стрижка хлопчика, або якщо у вас є дівчина, то ви можете сушити або взяти легкий шлях і дайте йому висохнути на своєму власному.

Є так багато більш великі і корисні інструменти для стрижки волосся дітей. Це було просто заглянути як легко вона може бути і як це може заощадити вам гроші. Більшість дітей потрібно стригтися не рідше одного разу кожні 2 місяці і наскільки легше це може бути, щоб зробити це у себе вдома, ніж того, щоб вивести їх так часто.