Amazing Race Міс Кентуккі буквально ..

По телебаченню, колишня Міс Кентуккі Меллорі Ервін і її батько, Гарі, намагаються перетнути світ як частина з Amazing Race Але повернемося резиденції є одне конкретне місце вони не можуть піти:. Wal-Mart “Якщо я хочу піти, я ‘ве отримав, щоб блокувати 3 години “для вирішення всіх доброзичливців, пояснив Меллорі. Ці види слави насправді є телевізорі в будь-який момент ви родом з Morganfield в Західній Кентуккі. Дует зробив свій дебют гонки неділю, коли період 17 з гонкою-міжконтинентальний реальності конкуренції прем’єра. Вони прибули в шостому до початкового ногу після суперничають за допомогою плоскої шини і водіння багато з маршрутом через Англію до запасного “бублика”. Як вони прибули, щоб бути елементом в гонці 1 осіб “Хтось стверджував щось” невихована зворотного зв’язку, яка переросла в несподіване пригода. Відразу після конкуруючі всередині 2010 конкурс Міс Америка, саме там, де вона була четвертим що зайняв друге місце, Меллорі був у пошуках нової проблемою. Один з чотирьох дітей, в тому числі сестра, яка також бере участь у конкурсах, Mallory, 24, згадав, що це було не просто, щоб укомплектувати з її батьком. Гарі, 53, бізнесмен, заявив: “Я, швидше за все, дивився багато більше ваших вказують, ніж вона. Зазвичай я був великим шанувальником. Я не вірив, що буду коли-небудь мати можливість для її виконання.”

Гері заявила міс дочки Америці славу майже напевно допоміг отримати невеликий додатковий інтерес для свого трихвилинного відео прослуховування, яке було присвячене їх любов до подорожей. Але всередині фінішу він дійсно є, швидше за все, між батьком і дочкою, що динамічні допомагали їм посадити пляму з великої кількості auditioners.

Протягом тривалого процесу інтерв’ю, Меллорі пояснив: “вони просять вас багато що про ваші стосунки.” Вони витрачають багато часу, так що вони отримують правильне поєднання, “Гері пояснив. Відразу після різних раундів інтерв’ю, викликає в кінцевому рахунку прибутку. Меллорі придбала новину, хоча вона була в дуже шопфіттінг просторі. Гарі був у суді Компанія питання. Ні один не міг говорити нікому, що вони зробили це, щоб вказати. “Я відчував, типу поганий зв’язку з тим, я не міг діяти під напругою”, сказав він.

Після того як інформація затонув, вони робили, що могли, щоб підготуватися. “Був чимало операційна з 20 кілограмів на наших спинах,” пояснив Меллорі. Крім того, вони вивчали на їх світові географії. “Просто освіжає себе розумово і фізично”, сказав Гері.

Обидва погодилися, що немає ніякого методу, щоб повністю зібрати для дисплея, хоча Гері говорив про Jet і Шнур McCoy, ковбой брати, які займав друге місце останній рік або близько того, як противники він захоплюється. “Це всього лише подумки, тілесно і емоційно важко”, пояснив Меллорі. “Там немає сну, ні їжі .. Ви могли б бути тільки операційна, працювати, працювати.”

“Це просто мишача метушня. Завдання складне, але це приємно.” Відомості про ваше телевізійному пригоди повністю засекречена. Протягом усієї своєї телефонної співбесіду використанням Herald-Leader, їх суспільних відносин мотористи б направити розмову від будь-якої проблеми, яка може дати відсутній хоча б віддалено нагадувало справжній секрет.

За офіційною версією є той факт, що перед ним все більше, успішна команда, яка отримає $ 1 млн і може подорожували 32000 миль за 4 континентах, в тому числі візити в Бангладеш, Гані, а також за Полярним колом. Неділя епізод має співробітників, що прямують до Гани.

Як і для будь-якої техніки рухається вперед, Ервін випробував стратегія: Берегти від милості своїх товаришів конкурсантів. Гері заявив: “Якщо ви дискомфорт в області шиї, можна отримати скинув”.

Для отримання додаткової інформації про введення Міс Кентуккі США 2011 Натисніть на посилання Для більш детальної інформації, а також для введення будь-якого <Міс = "" США = "" 2011 = "" конкурс = "" в = "" будь-яке = "" стан = "" клік = "" тут, = "" введіть = "" Міс = "" США. = "">