як уникнути дешеві продукти шкіри

Подивимося правді в очі … Що ви отримуєте, коли ви купуєте дешеві продукти шкіри? Ви отримуєте багато нафтопродуктів і не більше того. Якщо ви читали етикетку інгредієнтів, а потім подивитися ці хімічні назви, ви побачите, що, крім води, переважна більшість з них нафтопродуктів.

Нафтохімії є сполуки, отримані з нафти, вугілля, природного газу або сирої нафти. Вони включають пропіленгліколь, поліетиленгліколь, оксид етилену, етанол, оксибензон, бензофенон, толуол, бензойну кислоту, парабени, вазелін, мінеральне масло, парафін і багато інших. Але, ті є одними з найбільш часто бачили інгредієнти у миючі засоби, лосьйони, в’яжучі та інші дешеві продукти шкіри.

Жодна з цих речей не є корисним для здоров’я вашої шкіри. Косметичні компанії покладалися на них, практично стільки, скільки косметики не існувало. Там ніколи не було ніяких підстав вважати, що використання цих хімікатів вигідно і тепер ми знаємо, що багато з них приносять більше шкоди, ніж користі.

Так, наприклад, вазелін, мінеральне масло і парафін, які є загальними інгредієнти в лосьйонах і кремах, закупорюють пори, викликають сальності та практично не зволожують. Оксибензон і Бензофенон є загальними скринінгу сполук НД Дослідники виявили, що вони насправді причиною пошкодження вільними радикалами, то, що сонцезахисні креми як передбачається, допомагають запобігти.

Інгредієнти, отримані з рослин і овечої вовни є набагато більш вигідними і повністю безпечні. Масло ши, масло авокадо, масло виноградних кісточок і екстракт ламінарії лише деякі з рослинних сполук, які поліпшують здоров’я вашої шкіри. Ланолін і кератин, які витягуються з овечої вовни, є безпечними та ефективними зволожуючими, які не закупорюють пори.

Масло ши є майже ідентичні власним шкірного сала шкіри. Чи не масла на нафтовій основі голого ніякої схожості з натуральними маслами проводиться організмом людини. Є різні сорти олії ши. Фармацевтичного класу було показано, розгладити зморшки, зменшити вікові плями, і допомогти зникають розтяжки, зменшити запалення і діє як природний сонцезахисний крем.

Якщо ви бачите, масло ши перераховані в якості інгредієнта в дешевій шкірою, це не фармацевтичні та / або суму, яка буде включена крихітної, в порівнянні з хімічними сполуками, присутніми в суміші.

Кератин, при витяганні з овечої вовни і обробляються акуратно, було показано, щоб стимулювати виробництво нових клітин шкіри, збільшують вміст вологи в шкірі, відновлює пружність і зменшити запалення. Якщо ви бачите кератину перераховані в якості інгредієнта в дешеві продукти шкіри, виробник використовував тваринного копита і роги, високої температури і агресивних хімікатів, щоб пом’якшити їх. Результатом є те, що білок більше не є активним. Клітини шкіри не може його використовувати.

Якщо ви хочете, щоб заощадити гроші, купити звичайним милом, може бути, трохи вівсянки і використовувати трохи оливкової олії, щоб зволожити. Всі ці пляшки і пляшки з продуктами на полицях ваших місцевих магазинах є марною тратою грошей, які можуть зашкодити вашій довгостроковій здоров’я і, безумовно, зашкодить вам зовнішній вигляд.

Суть, не купуйте дешеві продукти шкіри.

Якщо ви хочете дізнатися більше про мало відомих, але клінічно протестованих натуральних інгредієнтів, які використовуються для лікування здорової шкіри, відвідати мій сайт сьогодні.