як термаж може боротися провисання шкіри і зморшок

Існують десятки операцій і лікування доступні, щоб відновити шкірою обличчя і тіла, щоб молодий вигляд. Як тільки ви вирішите, що ви хочете спробувати один, як ви вирішуєте, який саме?

Залежно від того, що ви хочете зробити, було б краще почати з неінвазивна процедура, тобто той, який не нарізати або травмувати організм. Ви можете вибрати ін’єкцій або абразивні лікування. Або, ви можете спробувати одну з новітніх ідей у ​​косметичні оновлення шкіри: термаж.

що термаж?

Термаж схожий на лазерний підтяжки шкіри, що вона використовує тепло для підтяжки шкіри і стимулює організм виробляти колаген, «інфраструктура», яка підтримує шкіру. Це зменшення колагену, який змушує шкіру піддаватися тяжкості і патьоків і зморшок.

Різниця між лазерним затягування і термажа є джерелом тепла. Якщо ви звернули увагу в науці клас, ви пам’ятаєте ваш учитель говорить про хвилі, вібрації, які контролюють все, починаючи від кольору веселки, щоб цей маленький автомобіль, який вони послали на Марс. Лазерна виробляє тепло концентрованої світлових хвиль. Термаж використовує зосереджені звукові хвилі називається ємнісним монополярного радіочастотного або CRF. Комерційно, він відомий як ThermaCool.

що термаж про?

Термаж процедура повинна бути виконана ліцензованої і досвідчений пластичний хірург, попросіть, щоб побачити до і після фотографії пацієнтів Термаж він чи вона насправді лікувати. Це робиться в кабінеті лікаря і звичайно вимагає тільки місцеві анестетики, якщо що. Лікар бере паличку, як інструмент і стосується його в ділянки шкіри, які потрібно жорсткість. Хвилі нагріваються нижні шари шкіри (дерму), а пристрій також тримає верхню шкіри (епідерміс) прохолодно. Ви будете почувати себе теплі відчуття від дотику паличкою, але, ймовірно, не хворій.

Кількість CFR Випущено жорстко контролюється і точним. Деяке посилення станеться негайно, і, тому, що тіло виробляє колаген, поліпшення гладкість, пружність і текстуру шкіри буде продовжувати поліпшуватися протягом приблизно шести місяців. Вона займає близько 30 до 60 хвилин. Один лікування зазвичай достатньо, і нормальна діяльність може бути відновлена ​​відразу ж.

Існує різниця в тому, як довго триває процедура. Часто шкіра починає знижуватися знову приблизно через шість місяців, але іноді результати так довго, як одного або навіть двох років. Зрештою, він буде стиратися, і ви будете мати потребу в іншому лікуванні.