як лікувати випадання волосся

Ви встаєте вранці, прийняти душ, а потім почати чистити волосся. Раптом, ви повністю зупинити паніку. Велика брила волосся залишається на волоссі пензлем. Це очевидна ознака випадіння волосся. Ви запитаєте себе, турбуються – що я повинен робити?

І чоловіки, і жінки можуть відчувати втрату волосся і існують різні причини для цього. Ми можемо втратити наше волосся від стресу, депресії, недостатня поживних речовин в крові, забруднення, ліки, а також хімічних речовин. Перший крок в отриманні правильного лікування вашої проблеми випадіння волосся є шляхом виявлення його джерела. Зробити швидкий перегляд ваші щоденні звички. Ви можете бути здивовані тим, що ви виявите.

Для запобігання випаданню волосся простіше, ніж для лікування випадіння волосся. Хоча випадіння волосся є незворотнім процесом, як тільки ми старіємо, ми можемо уповільнити цей процес, уникаючи певних видів медицини, що живуть вільної від стресів життя і отримувати достатню кількість білка і заліза в нашому раціоні.

Харчові продукти, які стимулюють ріст волосся повинні містити широкий спектр вітамінів, мінералів і білків. Ніщо не торкнеться більш здоров’я вашого волосся, ніж дефіциту поживних речовин. Щоб переконатися, що ви отримуєте достатню кількість заліза, їдять соєві боби, мигдаль і цільна пшениця. Крім того, протягом достатнього споживання вітамінів ви повинні включити в свій раціон рибу, коров’яче молоко, а також фруктів.

Дорослі облисіння може бути викликане гормональні та генетичні фактори. Наприклад, одна з великих причин облисіння у чоловіків є хімічним званий DHT (дигідро тестостерон). Це хімічна речовина в крові, і він діє як інгібітор росту волосся, оскільки вона надходить у волосяних фолікулах робить їх тонше і тонше, поки волосяний фолікул насправді не помре.

Ви можете звертатися зі своїми облисіння з природних засобів. Експерти відзначають, що останній може перешкоджати втраті волосся без будь-яких побічних ефектів, які зазвичай пов’язані з синтетичними хімічними речовинами.

Випийте одну чашку салату і шпинату соку на день, щоб запобігти падінню вашого волосся. Крім того, тріть шкіру голови з яблучним оцтом кілька разів на день. Повторюйте цю процедуру протягом тижня і результати, безумовно, буде видно. Ще одна цікава домашнє засіб від випадання волосся є бджолиний віск мазь. Застосувати цю мазь на щоденній основі протягом чотирьох або п’яти місяців, і ви будете вражені, наскільки добре вона працює.

Випадання волосся може бути травматичним, особливо у випадку жінок, які переконані, що сильні, здорові волосся, робить їх більш привабливими. На щастя, існує безліч способів уповільнити цей небажаний процес, деякі з яких вже були згадані. Так що, будьте терплячі і, найголовніше, будьте обережні на свій спосіб життя.