світяться зубів відбілювання Brites

Відбілювання зубів стали дуже популярні, і здається, кожен хоче яскравіше біліше зуби. З кінозірок, щоб ваш середній Джо, це відомий факт, що білою посмішкою змусити вас виглядати більш щасливими і більш привабливим.

Відбілювання зубів, на жаль, не так простий, як чистити зуби щодня. Маючи перлинно білих означає, що час і гроші, обидва з яких багато людей не є багато. Стоматологічне відбілювання зубів є дорогою і зазвичай проходить близько $ 1000 для гідного стоматолога з хорошим продуктом. Саме чудове в стоматологічній рішення є те, що швидше, ви можете отримати до 7 відтінків за 1 годину. Зворотною стороною є те, що вам все одно доведеться використовувати в домашніх умовах рішення зберегти ваші зуби білими і зазвичай ще 2 візиту до стоматолога необхідні для задовільних результатів.

В якості альтернативи можна в домашніх умовах відбілювання зубів рішення. Будинки рішень, як було доведено, щоб відбілити зуби так само ефективно, як відвідування стоматолога і вдома рішення є набагато більш доступними, ніж $ 1000 відвідувань стоматолога. Єдине протяжно тому, що це займає трохи більше часу, ніж відвідування стоматолога. Що відвідування стоматолога можна виконати протягом 1 години за $ 1000 в домашніх умовах рішення буде виконати в 7 годин менше ніж за $ 100.

Світловий Brites це компанія, яка надає споживачам будинку відбілювання зубів рішення за доступною ціною. Насправді вони в даний час пропонують безкоштовну 14 денну пробну версію там будинки відбілювання зубів рішення. Все, що вам доведеться платити відвантажує. Безкоштовна пробна версія гарантує Вам буде побачити до 7 відтінків в 7 годин після використання їхнього продукту. У порівнянні з візитом до зубного лікаря, ця пропозиція не може бути розбита. Що ви отримаєте в стоматологічному кабінеті за $ 1000 Світловий Brites віддає безкоштовно!

Добре, так в чому ж підступ? Ну, якщо ви зробили будь-які дослідження онлайн Ви, можливо, дізнався, що відбілювання зубів не 1 раз рішення. Це вимагає постійного технічного обслуговування, щоб не відставати ці білі зуби. Стоматолога, як правило, до продажу одного з 200 $ плюс професійні процедури в домашніх умовах після $ 1000 лікування зубів. Brites з світяться, як тільки Ваша безкоштовна підписка буде завершена, ви автоматично записуватися на їх програму доставкою додому. Кожен місяць вам буде висланий свіжий запас зуби відбілюючий розчин за ціною $ 79,99 плюс $ 8,99 доставку й обробку на загальну суму $ 88,97. Рекомендується, щоб ви тримаєте підписки протягом як мінімум 3 до 6 місяців для задовільних результатів. Після того як ви повністю задоволені йти вперед і називати їх, щоб відмовитися від підписки.