реконструкцію та його альтернатив

Хочете виглядати молодше і мають жорсткі шкіри обличчя, але ви не хочете, щоб пройти через складний і іноді хворобливий ефект підтяжки обличчя? Через дивовижних медичних технологічних проривів, є кілька життєздатних варіантів традиційної підтяжки обличчя сьогодні. До них відносяться рідкі підтяжку обличчя, підтяжку обличчя середині, і MACS-ліфт.

Рідини підтяжка обличчя є чудовою альтернативою, оскільки він не вимагає хірургічного втручання. Хірург просто додати вашій тканини обличчя з одним або декількома ін’єкційні наповнювачі. Вони розроблені, щоб замінити витрачені тканинам для створення більш приємного ефекту навколо щік, храми, носа і рота. Наповнювачі повніти тканини під шкірою, розгладжуючи шкіру і зменшення зморшок на строк до трьох років. Рідини підтяжка обличчя може бути виконана в межах години з використанням місцевої анестезії і час відновлення всього через день або два, з нормальною активністю можливо в той же день. Результати можуть бути негайною і декількох сеансів лікування протягом місяця буде необхідно для досягнення найкращих результатів. Можливі ризики і побічні ефекти рідини підтяжки обличчя включають почервоніння, мінімальна біль, набряк і синяки навколо обробленої шкіри. Більшість з них будуть слабшати протягом перших кількох днів і може розглядатися з льодом і холодні компреси. Як і все обличчя підйомники, ідеальними кандидатами буде здоровим, некурящі з хорошою еластичністю шкіри.

Іншою гарною заміною для традиційної підтяжки обличчя є середині підтяжку обличчя. Вона фокусується на область між нижній частині очі і нижньою частиною порожнини рота. Ця процедура як і раніше включає розрізів і швів, але він може забезпечити більш молодий вид, видаливши щоки, усуваючи складки між носом і ротом, і підвищення куточками губ, все за кілька тисяч доларів менше, ніж повна підтяжка обличчя. По суті, з середини підтяжки обличчя хірург ріже глибше в м’язи обличчя для перемістити жирових відкладень і в деяких випадках надають м’язи до кістки, щоб забезпечити гладкий молодий вид. Болі, пов’язаної, як кажуть, схожі на традиційні підтяжки обличчя з набряки, синці, і чутливість, але це має тільки минулого близько тижня. Можливі ризики цієї операції включають пошкодження нерва, деяке тимчасове випадання волосся і оніміння. Але якщо ви знаходитесь на бюджет і все ще хочете підвищення, яке буде тривати до десяти років, середина підтяжку обличчя може бути для вас.

Ви також можете розглянути MACS-ліфт, або мінімальний доступ черепних підвіски підйомника. З MACS-ліфт, хірургів зробити набагато менше розріз, ніж з традиційною підтяжки обличчя. Розріз зроблений в складці в передній частині вуха і шкіри піднімається, щоб підлеглі тканини бути постійно пришивають підніматися вище. MACS підйомник фокусується на нижніх двох третин особи так само, як у середині реконструкції. Цей процес набагато менш інвазивної, ніж традиційний ліфт, який означає, що буде менше крові і менше синців. Це робить його більш безпечним процедура для курців. Операція проводиться під місцевою анестезією і займає близько двох годин. Пацієнти користуватися перевагами швидкого відновного періоду менше ніж за тиждень і багато заощаджень як MACS-ліфт тільки третину від вартості традиційного ліфта.

Коли справа доходить до отримання більш молодий обличчя і декольте, є багато прекрасною альтернативою традиційної підтяжки обличчя. Це дозволить забезпечити вам з тим же великий ефект на частку від вартості з більш короткими періодами відновлення.