перукарських ножиць проблеми

Даючи стрижка, одним з найбільш важливих інструментів Ваші ножиць. Якщо у вас є велика пара перукарські ножиці, це зробить вашу роботу набагато легше. При належному догляді ваші ножиці Перукарні може прослужити вам Liftetime. Без належного догляду, проте, у вас можуть виникнути деякі проблеми, такі як –

* Волосся ловити або потягнувши час різання

* Волосся розсувних просування до кінчиками ножиць, а не різання

* Волосся защемлення або зігнуті, коли ви закриваєте леза

* Ножиці відчуває грубу при вирізанні

Ви можете звернутися на кожній з цих проблем з хорошою очищенням. Коли ви за допомогою ножиць, маленькі шматочки волосся і хімічні речовини можуть обійти гвинт і забивають шарнірне з’єднання.
чистка ножицями
Щоб очистити їх, протріть леза ножиць м’якою сухою тканиною. Помістіть краплю олії між лопатями і за допомогою регулювального гвинта. Відкривати і закривати кілька разів ножиці для роботи масла в суглоб. Нафти і робочих лопаток змістити волосся бітів, які застрягли в суглобі. Протріть леза ножиць м’якою сухою тканиною для очищення від волосся і нафти. Після очищення цієї області, лопаті повинні мати можливість вільно рухатися, що робить його непотрібним для вас, щоб налаштувати ножицями.

Якщо ваші леза ножиць раніше відчувати себе грубо після їх очищення, ви, можливо, пошкоджені ваші ножиці і, можливо, буде потрібно, щоб замінити їх.

Після очищення ножиці Перукарні, перевірте їх, щоб побачити, якщо вони як і раніше потребує корегування. Якщо вони як і раніше виникають проблеми, де волосся тягне, щипати, або ковзання, вам необхідно відрегулювати натяг. Ви можете перевірити напругу, виконавши такі випробування:

* Тримайте ножиці в горизонтальному положенні, маючи лопатей ½ відкритим.

* Коли ви приберете палець від найнижчого зчеплення, ножиць повинна опускатися відкриті всі шляхи.

* Коли ви тримаєте ножиці в горизонтальному Поточне місце розташування і щоб вони відкрили менше ½ чином, леза повинна залишатися в тому ж Поточне місце розташування, коли ви приберете палець від найнижчого зчеплення.

регулюючи ножиці
Якщо ви виявили, що не вистачає напруги і вам потрібно налаштувати їх, тримайте ножиці Перукарні щільно в закритому Поточне місце розташування і видавіть з них твердо стоїть на твердій поверхні. Використовуйте копійки, screwdreiver або регулювальний інструмент (який поставляється разом з ножицями), щоб повернути гвинт за годинниковою стрілкою, тільки трохи (рівною 3 – 4 хвилини на циферблаті). Ви хочете зробити це дуже обережно, тому що якщо ви пошкодити гвинт повороту, вам знадобиться нова пара перукарські ножиці.

Якщо у вас є з протилежною проблемою, де Занадто сильний натяг, виконайте ті ж дії, за винятком повернути гвинт дуже небагато в напрямку проти годинникової стрілки.

Як тільки ваші ножиці Перукарні пристосовані до правильне напругу і ви все ще виникають проблеми, ви, можливо, буде потрібно, щоб отримати їх заточені. Будьте впевнені, щоб отримати їх заточений під спеціалісту, хто знає, що він / вона робить.

При належному догляді ваші ножиці Перукарні повинні прослужити вам все життя.