парабенів безкоштовно особи зволожуючі – вам дійсно потрібно парабени

Це може бути сюрпризом для вас, але більшість людей навіть не дивитися на компоненти в їх зволожуючий крем. Я знаю, що ти не один з них. Так як ваш читаєте цю статтю, я вважаю, що ви дуже зацікавлені в інгредієнтів у вашому повсякденному зволожуючий крем. І ти також добре відомо, що деякі з цих інгредієнтів (як парабени) не годяться. Це біль піти, шукаючи парабенів безкоштовно особи зволожуючі, але я думаю, що це необхідно.

Парабени обмеження не повинно бути обмежене по догляду за шкірою ви нанесіть на обличчя. Креми також не повинні містити парабени. Ви повинні навіть піти так далеко, щоб використовувати безкоштовно парабенів крем для рук. Так, шкіра обличчя є найбільш чутливим, але це не означає, що ви повинні піддавати решті вашій шкірі шкідливих інгредієнтів.

Які парабени?

Вони є кращим хімічного консерванту по догляду за шкірою і косметичних компаній. Креми для обличчя та зволожуючі креми повільно погіршуватися сидячи на полиці магазину. Якщо певний період часу проходить, вони тягнуться з полиці і викидають. Не продані продукт є головним критерієм є вартість цих компаній, за допомогою парабенів вони можуть продовжити термін придатності своєї продукції.

Як господарник, використовуючи парабени має сенс. Ви збільшити продажі і обмеження витрат. І вам не доведеться турбуватися про споживче люфт, якщо ви рекламуєте є гладким достатньо. Поки продукт дає людям надію на більш красиву шкіру, вони не піклуються, що вона містить.

Але ви і я не рядового споживача. Як тільки ви знаєте трохи про парабени, ви будете шукати парабенів Безкоштовний особи зволожуючі креми. Як споживач, ось що ви повинні знати про парабени:

Деякі люди відчувають шкірні висипання та алергічні реакції від впливу парабенів.

Парабени знайти в тканини молочної залози, пухлини, може бути рак посилання.

Це лише те, що ми знаємо. Реальні страшні речі про парабени (або будь-яка хімічна на те пішло) в шкіру крем довгострокові наслідки щоденного впливу. Там не було жодного дослідження парабенів “довгостроковий ефект на здоров’я шкіри. Але, як ви можете собі уявити, ймовірно, було б руйнівним дослідження.

Для моєї безпеки, я дотримуюся парабенів особи зволожуючі. Компаній, які використовують парабени говорять, що це потрібно, щоб зберегти свою продукцію, але це фіктивні виправдання. Вітамін Е є природним консервантом, і це настільки ж ефективним. Але компанії воліють парабени тому що вони дешевші.

Підводячи підсумок, перейдіть парабенів у вашій режиму догляду за шкірою. Позбавте себе від неспокою і можливих майбутніх проблем зі здоров’ям. Але не зупиняйтеся на парабени, є інші шкідливі, але широко використовується по догляду за шкірою інгредієнти потрібно уникнути. Відвідайте мій сайт і дізнатися про чотирьох інших поганих інгредієнтів, які можуть бути насправді присутній у парабенів Безкоштовний особи зволожуючі креми.