отримати світіння і свіжий погляд без процедури догляду за обличчям та макіяж

Хороший відпочинок завжди називали краси сну. Ні краса крем, догляд за обличчям Ні, ніяка кількість косметики не може дати вам світіння, свіжою і розслаблений вигляд, що міцний сон краси отвір забезпечує.

Шкіра робить нові клітини в два рази швидше протягом часу сну, як під час неспання. Більше того, деякі дослідження показали, що позбавлені сну люди мають більш низький рівень гормону росту шкіра потребує ремонту збиток навколишньому середовищу і виробляти нові клітини шкіри. Коли заміни клітин відстає, зморшок і млявості результати. Тому важливе значення має краса сну.

Тіло відволікає кров від шкіри до “істотним” органів у результаті недосипання, даючи ваш колір обличчя, що втомлений вигляд і млявий тонус м’язів. Достатній сон є одним з кращих косметичних процедур!

Достатній час для відпочинку і відновлення сил ефективно знижує нашу гормону стресу, кортизолу. Коли ми позбавлені сну, підвищення рівнів кортизолу

Без сну вам потрібно, ви будете виглядати старше, і ваша шкіра буде виглядати сухим. Ваша шкіра оновлюється, як ви спите, тому занадто мало сну може зробити вашу шкіру виглядати втомленим і нудним. Сну оновлює і освіжає нас і має життєво важливе значення для доброго здоров’я і краси. Середня потреба в окремих становить вісім годин, вона варіюється від людини до людини. Визначте ваші потреби, як ви себе відчуваєте, коли ви прокидаєтеся.
Скільки годин сну достатньо?
Кількість сну, що нам потрібно відрізняється від однієї людини до іншої. Тим не менш, середня потреба для дорослої людини вважається 7 годин сну протягом 24 годин.
Одна проблема, яка зросла останнім часом є те, що безсоння, нездатність сну. В основному це наш спосіб життя або стресу, які можуть бути причиною. Якщо Ви хронічним безсонням, вам слід проконсультуватися з лікарем, який може навіть направити вас на психіатричну допомогу.

Наступні поради можуть допомогти вам досягти сну і переваги, які вона надає. Ці поради призначені для типових дорослих, але не обов’язково для дітей або осіб, що зазнають проблеми зі здоров’ям.

* Чи не подрімати протягом дня
* Граничні кофеїну та алкоголю
* Не палити
* Піддавати себе яскраве світло / сонячне світло незабаром після пробудження
* Вправа на початку дня
* Перевірте ваш рівень заліза
* Переконайтеся, що ваше ліжко досить велика і зручна
* Тримайте вашу спальню мирний і зручний
* Уникайте нікотину (наприклад, сигарети, тютюнові вироби). Використано перед сном, це може призвести до поганий сон
* Зробіть вашу спальню перш за все, місце для сну
* Приховати ваш годинник
* Тримайте регулярно
* Закінчити є принаймні 2-3 години до відходу до сну регулярні
* Включення сном ритуали
* Їжте тільки легку закуску перед сном
* Пийте тепле молоко перед сном
* Запишіть всі ваші проблеми і турботи
* Уникайте кофеїну (наприклад, кава, чай, безалкогольні напої, шоколад) перед сном. Він може тримати вас прокинутися

Нарешті, якщо у вас є проблеми із засинанням, підтримки сну, розбудити раніше, ніж ви хочете, відчувати unrefreshed після сну або страждають від надмірної сонливості протягом дня або, якщо ви хочете бути напоготові, ви також повинні проконсультуватися з лікарем. Будьте впевнені, щоб сказати йому / їй, якщо Ви вже намагалися цих порад, і як довго.