остеотомії нижньої щелепи – лікувати несправних щелепи

Чи була вона коли-небудь в голову, що більшість виразів, пов’язаних з підборіддям про силу? “Візьміть його на підборідді”, “Вище голову” і т.д.

Що трапиться, якщо сильний підборіддя пошкоджений в будь-якому випадку або деформується через деякі поганих генів в сім’ї? Ну, вам все одно доведеться не сумуйте.

І я повинен додати,-отримати остеотомії нижньої щелепи виконуваних вашим пластичним хірургом. Ви можете отримати додаткові поради від ортодонта, але він не буде мати велику допомогу для вас, якщо ступінь вашої щелепи деформація є серйозним.

Остеотомії нижньої щелепи коригувальні підборіддя хірургії Беверлі-Хіллз процедурі і це велике косметичне рішення для щелепи, які були переміщені, деформований або пошкоджений з тих чи інших причин.

Які ваші косметичний хірург робить це:

Ступінь верхньої щелепи нижньої щелепи зсув вперше виміряли і хірург потім переходить провести операцію під місцевою анестезією. Одна дійсно хороша користь, яку ви можете вийти з цієї пластичної хірургії (крім ремонту) є відсутність будь-яких видимих ​​шрамів.

Косметичні хірурги роблять розріз у роті і дістатися до щелепи із задньої частини зубів. Потім вони методично ламати нижню щелепу і перевести його в нове положення. Крихітні титану (переважним металом) гвинти і пластини використовуються для зберігання нижньої щелепи в його новому місці.

В цілому, дуже хороше рішення, я думаю і не дуже заплутана небудь. Що ви думаєте? Ви можете попросити пластичної хірургії Інституту Каліфорнії для подальшої інформації про підборіддя удосконалення процедури хірургії Беверлі-Хіллз.