нічна пітливість

Ви коли-небудь прокинувся в середині ночі промоклий і цікаво, де на землі витоку у Вашій даху взялися? Тільки, ви виявите, що ви були не в залитій дощем, але в поті чола свого, а ви нічого не зробили, щоб допомогти керувати цією проблемою нічна пітливість не буде мати ніякого ефекту.

Це не неприродне явище. Багато людей – дорослих і дітей – пройти через цю проблему. У більшості випадків це не що інше, як гіперактивний системи, але це завжди краще бути в безпеці, ніж потім шкодувати. Нічна пітливість, особливо надмірне нічна пітливість може бути симптомом для медичного стану яких ви не знаєте.

Звичайно, деякі люди просто відчувають напади пітливості вночі, якщо вони проковтнули гарячої або гострої їжі до приїзду в ліжку. А оскільки профілактика завжди краще, ніж лікування, найкраще, що можна зробити в цих умовах, щоб уникнути таких продуктів, які ви знаєте, будуть викликати напад нічної пітливості.

Деякі люди, з іншого боку, досвід нічної пітливості, як частина їх нормальних біологічних функцій. Він також не рідкість для цих людей, щоб мати тільки переривчастий сплесків нічне потовиділення. Це не обов’язково, щоб ці люди страждають від регулярних нападів нічного потовиділення. Він навіть може бути викликано рядом факторів, відмінних від їжі.

Здебільшого ці включають в себе такі речі, як надмірний стрес, тривога, і в дуже великій мірі, від погодних умов. Деякі люди будуть мати сплесків нічне потовиділення навіть в самій товстій зимової, але знову ж, це не так дивно, як більшість людей матиме не тільки опалення включили, але і товсті ковдри покриваючи їх, щоб захиститися від холоду!

Як ви можете бачити, особливо в людини, схильного нічна пітливість, ці фактори можуть призвести до того, людина надмірно пітливість у нічний час. Це, однак, не означають, що нічна пітливість відчувають переважна більшість людей. Справді, умовно кажучи, кількість людей, які страждають від нічна пітливість низький, а на зворотному боці медалі цього числа ні в якому разі не дуже низькі ..

Якщо ви страждаєте від нічна пітливість і спробували все, що можна придумати, щоб зупинити або навіть контролювати цю проблему, ви можете проконсультуватися з лікарем, щоб побачити, що ваші варіанти. Ніхто не хоче, щоб боротися з спітнілими листи та нічні, день за днем, або, скоріше, ніч за ніччю!

Ви також можете спробувати використовувати антиперспіранти в нічний час, щоб допомогти вам керувати будь-якими проблемами нічна пітливість. Або ви могли б спробувати змінити вашу загальну дієту, а також. Воно не може бути тільки одна їжа, яка є проблемою, але всієї вашої дієті. З іншого боку, ви також можете спробувати методи релаксації просто, перш ніж лягати спати, щоб допомогти вам розслабитися. Всі вони можуть мати благотворний вплив на вас і зможе допомогти вам запобігти нічна пітливість.