жіночий лобкових видалення волосся поради

Жіночий видалення лобкових волосся був основною практикою з 1980 року. Раніше область повії, порно актриси, екзотичних і полюсом танцівниць, люди з усіх верств суспільства, тепер голити інтимні місця для безлічі причин. Лише деякі роблять це для своїх сексуальних партнерів, деякі розглядали його здоров’я від кутів, а інші просто хочуть відчувати себе “чистий і сексуально.”

Три найбільш поширених способів жіночої лобкової епіляції є:

(А) для гоління – Перед початком, то зверніть увагу, що бажано завжди використовувати свіже бритви для кожної сесії. Використовуючи тупий бритвою може призвести до травми. Таким чином, одноразові бритви, особливо гендерного специфічні, є гарним вибором. Перед голінням області статевих органів, або використовувати ножиці, електричні бритви або те, що зручно, щоб скоротити довгі лобкові волосся. Як тільки “кущах” був очищений, змочіть розчищених площах протягом приблизно 15 хвилин у теплій воді, наприклад, сидячи на ванні. В якості альтернативи можна використовувати теплу вологу тканину, щоб пом’якшити залишився лобкові волосся. Після 15 хвилин закінчиться, застосовувати гель або піну для гоління на область геніталій. Не ставте в тій частині, в тій мірі, що ви не можете бачити, що ви робите. Тепер ви готові голити волосся на лобку. Не забувайте голитися в напрямку якого росте волосся. Якщо ви поголити його в протилежному напрямку, ви, ймовірно, страждає від врослого волосся. Постарайтеся не голити ж районі повторно, так як ви ризикуєте скальпінг шкіру бритвою або отримати опіки. Коли голитися, робити це повільно і обережно, і ніколи не поспішати. Справа якраз достатній тиск на леза, так що ви можете досягти чисте гоління з кожним ударом ви робите. Доброю практикою є, щоб зберегти шкіру підтягнутою. Після гоління, обполосніть області статевих органів, а потім використовуйте м’яке ніжне мило для очищення всієї області. Бути попереджені, що деякі мила, тому що з інгредієнтів він містить, може викликати роздратування. Отже, використовувати ті, які працює на вас. Висушіть голеною області, і нанесіть зволожуючий крем.

(B) Зростаюча – Дві основні причини, чому деякі люди вважають за краще воском, щоб у тому, що гоління волосся воском займає більше часу, щоб вирости знову, і його текстура також тонше. Мабуть, найвідоміший метод жіночих лобкових видалення волосся за допомогою воску бразильського воску. Він був введений в Нью-Йорку в 1987 році кілька Бразилії народилася-сестрами. Слово застереження про воском: Для початківців, то краще, щоб зробити це професійним, принаймні кілька сеансів, перш ніж намагатися його будинку. Тільки тоді, коли є впевненість, як це робиться може одна спроба зробити це у себе вдома, купивши відповідні комплекти Зростаюча від супермаркетів, магазинів і т.д. хімік Зростаюча в основному включає в себе застосування гарячого воску на смужками бавовняної тканини, потім покласти тканину на область бути воском. Коли він досить сухий, тканина знімається швидко – буквально зриває лобкові волосся від своїх коренів. Зволоження вощеного області, щоб запобігти роздратування. Важливо пам’ятати, що інструкціям, які йдуть з продуктом повинні бути дотримані належним чином. Також відзначимо, що людей з чутливою шкірою і низька толерантність болі можуть виникнути проблеми з воском.

(C) Laser – Жіночий видалення лобкових волосся за допомогою лазера швидко зростає в прийнятті, так як результат більш-менш постійним. Ця сучасна технологія дозволяє використовувати світлові пучки, щоб вразити пігмент розташований у волосяних фолікулах. Лазерні імпульси тільки протягом частки секунди, досить довго, щоб випаровування пігменту, тим самим руйнуючи або значного збитку для здатності волосся виростити. Деякі люди, коли squirmmed лазерна епіляція згадується просто через пов’язані з цим витрат. Кожен сеанс може коштувати до кількох сотень доларів, і кілька сеансів, необхідних для досягнення бажаних результатів через спосіб якій росте волосся.