Як зробити відновлення реконструкції грудей легше

Після жінка була шокуючою діагностиці раку молочної залози, вона повинна не тільки мати справу з її здоров’ям, але угода з її поточного життя, а також. Вона, швидше за все, візьмуть участь у лікування, такі як хіміотерапія, променева і видалення всієї або частини однієї або обох молочних залозах.

Медичне назва для операції з видалення всієї грудей мастектомії. Якщо тільки частина видалена медичний термін люмпектоміі. Ціле випробування, дізнавшись, що у вас є небезпечні для життя захворювання травматичного достатньо, але втратити груди, звичайно, збільшує кризи. Для того, щоб жінці відчувати себе і виглядати як її оригінальною жіноче я, реконструкція грудей операція може бути емоційне життя заставка.

Існують випадки, коли ця операція може бути виконана в той же самий час, що і мастектомії. Вона також може бути зроблено через кілька місяців. Або, по крайней раз особистих переваг жінки, щоб не мати операцію зробили ремонт на всіх, як би вона жити з нею після мастектомії держави.

Процедура реконструктивної хірургії, як правило, починається з процесу, в якому розширення зони робиться для того, щоб зробити достатньо місця для деяких тип імплантату. Тип імплантату, який може бути використаний один заповнений речовиною, силіконом або фізіологічним розчином.

Існує також процедура, яка називається аутологічної, де тканина з власного тіла пацієнта можуть бути використані. Все, що матеріал використовується, мета відтворити втрачені повноту і обсяг. Додаткова частина реконструкції є репозиціювання сосків жінки і ареоли в потрібне місце на нещодавно відремонтованих грудей. Татуювання процес може також допомогти цій соски виглядають більш природно.

У період відновлення, жінка може відчувати себе втомленим, а також відчувати біль. Вона буде дано вказівку скоротити напруженої фізичної активності і важку роботу. Вона повинна бути впевнена, щоб відпочити, щоб нарощувати свої сили знову, а також їсти здорову їжу з цілісного зерна, фрукти, овочі, і багато білок. Її лікар призначить знеболююче які дуже допоможуть їй відчувати себе краще в перші дні, як вона прогресує вниз зцілення шляху.

Є часто дренажні труби в місці, щоб зменшити надлишкову рідину, яка накопичується в цьому районі. Вони будуть видалені, коли рідина проблема була пом’якшена. Шви повинні бути видалені, а також, коли розрізи зажили задовільно. Там буде рубців, але це буде зникати з плином часу.

Це може зайняти від шести місяців до року, щоб чудово себе почуваю ще раз, але кожен день буде кроком на шляху до покращення. Групи підтримки жінок, хто переніс цей тип процедури часто може бути корисним. Відновлення жінки повинні бути впевнені, щоб тримати її настрій, вибравши для прогулянки, бачачи розважальних фільмів, прослуховування музики, і в гостях у друзів.