Як вибрати антицелюлітний крем

Ви коли-небудь думали про те, як позбутися целюліту? Чи замислювалися ви про самостійну кожум’яки? Може бути, липу або лазери приходило тобі в голову? Деякі жінки можуть дивитися на ці методи, як дорогий і кілька екстремальний, враховуючи легкість, з якою антицелюлітний крем може бути отримана на ваші основні аптеки чи дійсно навіть супермаркет. Да ладно, ми всі бачили їх, обіцянку позбутися гриж або кишечник чи іншого ефекту сир на стегнах або стегнах. Целюліту креми танути дюймів. Вони твердо і контур шкіри, щоб замаскувати недоліки, пов’язані з целюлітом. З широкої доступності від целюліту креми, як на дорогих брендів і наркотиків магазину, в тому числі і отримує і лосьйони, важко визначити, який антицелюлітний крем краще для вас.

Що таке целюліт

Для того, щоб знайти ефективний антицелюлітний крем для себе, ми починаємо на джерело проблеми. Жир! Там я сказав це. Насправді я повинна включати в себе рідини і токсинів в міксі. Ці три компоненти потрапити в пастку колагенових і еластинових волокон розташовані глибоко в шкіру рівні. Все це сприяє збору пошкодження основних кровоносних судин. Коли це відбудеться зовнішні шари шкіри пошкоджені. Це створює маленькі кишені, щоб бути заповнені перші три інгредієнти. Коли всі ці події зібратися разом, то у вас є целюліт.

Так який антицелюлітний крем є правильним для мене?

Два найбільш ефективних інгредієнтів в будь антицелюлітний крем є кофеїн і ретинол, за словами лікарів. Вони працюють, зміцнюючий зовнішній шар шкіри, щоб полегшити зрадницькі удари целюліту. Інші інгредієнти в антицелюлітний крем там, щоб допомогти поліпшити зовнішній вигляд шкіри, згладжуючи поверхню. Вони можуть зменшити розтяжки і збільшити м’якість шкіри. Інгредієнти, такі як Par Elastyl і колагену допомогу фірмі шкіру, гінкго, зелений чай і кінський каштан допомогти тон шкіри.

Є безліч текстур для антицелюлітний крем. Вони варіюються від гелю, який поглинає дуже швидко реагує і підтягнути шкіру, в легені лосьйони, що не жирні. Інший вибір багатий пом’якшуючими засобами, які повинні бути втирають в шкіру дуже добре, щоб не забруднити одяг. Найкраще застосовувати ці тільки вночі.

Першопричиною целюліт виникає в найглибшому шарі шкіри. Місця, де немає антицелюлітний крем не може досягти. Адже антицелюлітний крем є лише тимчасове рішення. Він може тільки змінити зовнішній вигляд вашого целюліту. Постійна дія для целюліту включає в себе поліпшення у вашій дієти і фізичних вправ звички, щоб збільшити ваш метаболізм, щоб спалити більшу частину жиру, пов’язаних з целюлітом.