Приховані переваги шкіри бронзатор

Крім надання сексуальний погляд золотисто-коричневого кольору, засмаги ваша шкіра також має багато переваг. Він може приховати плями, пігментація шкіри нерівні, судинні зірочки, і виробляти ілюзію зниженою целюліту призводить до появи більш пружною. Знаючи це, бронзатор є прекрасним замінником за те, що сонце поцілував особа, не вдаючись у суворих сонячних променів. Люди використовували бронзатор на століття, навіть не знаючи численні вигоди, які вона може запропонувати.

Можна було б подумати, що отримання реальних засмага краще, ніж застосування автозагара – але ви можете змінити свою думку, дізнавшись відповіді на ваші звичайні питання.

1. У чому різниця між реальною засмаги та автозагара?

Вплив сонця також піддає шкіру УФ (ультрафіолетових) променів, які можуть бути надзвичайно шкідливі. Дослідження показують, що солярії, альтернатива реальної угоди, також можуть викликати рак. Обидва методи можуть бути небезпеки для здоров’я, в той час як бронзатор є безпечною і простий у використанні варіант, який буде ще дати вам золотисто-коричневий колір ефекту, якого ви бажаєте. Плюс, на відміну розповзання на сонці, ви можете контролювати, скільки темніше ви хочете бути precicely.

2. Як бронзатор роботу?

Bronzers мають активний інгредієнт під назвою DHA, який виробляє золоте сяйво на відміну від штучних дивлячись помаранчевого кольору спалені. З появою нових технологій DHA, лосьйонів і кремів тепер поставляються з автозагар інгредієнтів. Self-кожум’яки містять DHA 4-5%, а бронзатор зазвичай містять 2-3%.

Відомий як швидко виправити, як і будь-який інший макіяж, бронзатор може тривати до тижня, як самостійної кожум’яки, залежно від марки. Як правило, швидке висихання і природно виглядають засмага буде розвивати близько години. Раніше косметичних продуктів, таких як бронзатор змиваються водою з милом.

3. Який вид автозагара є правильним для мене?

Bronzers бувають різних типів, таких як креми та спреї швидко. Одним із прикладів є Джунглі бронзової засмаги спрей, який триває протягом шести-семи днів. Деякі з цих спреїв поставляються з вітамінами А, С і Е, які є здоровими для шкіри, тому що вони є великими антиоксидантів. Лосьйони, як масло-Free Арден Я засмаги Лосьон для обличчя і тіла рекомендується.

Якщо ви хочете розвивати постійний бронзи, ви можете вибрати для використання щодня бронзатор, в якому накопичені використання призведе до природного засмагу. Перевірте пляшку, якщо вона несе бронзатор DHA чи ні.

4. Як подати заяву автозагара?

Перед нанесенням:

– Шкіра повинна бути чистою і сухою.
– Всі ювелірні вироби повинні бути вилучені.
– Одягати шапочку для душу, щоб захистити шкіру і шкіру голови від плям.
Нанесіть на шкіру в обертовому русі. Будьте впевнені, щоб уникнути чутливих областях, як очі, повіки, і навколо губ. При застосуванні різних кількостей бронзатор, переконайтеся, що ви вважаєте, варіації кольору шкіри. Наприклад, ви повинні покласти менше на обличчі, якщо це легше, ніж руками.

Для досягнення сонце поцілував погляд, звернути увагу, де сонце зазвичай вражає обличчя. Це вражає в основному на вилиці, ніс і підборіддя, ключиці, і злегка в лоб. Хоча бронзатор приховати плями, він підкреслює зморшки – так що йти на ці ніжні особи звивини.

Для тіла, мчать через всі частини, особливо щиколотки, між пальцями, щиколотки і коліна – якщо ви пропустите кілька частин, ваш загар виглядатиме штучним. Більшість бронзатор тепер не пляма на одязі на відміну від косметичних них. Коли ви звикнете колір, ви можете зробити наступний крок, застосувавши більш темний відтінок. Просто переконайтеся, що вона як і раніше виглядає природно.

5. інші переваги?

Бронзатор може маскувати такі функції, як широкий ніс. Виберіть відтінок світліше, ніж ваша шкіра. Перевірити це з перших на невеликій частині вашого обличчя знати, якщо вона буде виглядати природно, якщо застосовувати на все обличчя. Використання порошок щіткою, застосовувати бронзірующей по обидві сторони носа. Кисть більше на щоках і лобі, щоб збалансувати його. Потім забрати свій тонального крему або пудри змішати бронзатор. Тонкі тіні повинні створити ілюзію більш вузький ніс.