Поради макіяжу очей

Опуклі або опуклі очі – Мета тут полягає в поглибленні століття, із, здавалося б, щоб виступати. Використовуйте темно тоноване тіні для вік і змішати це за повіку, вицвітання далеко близько очниці. Застосувати олівець для очей по верхній кришці, і
злегка розмазати. На нижню повіку, намалюйте олівцем для очей на зовнішньому куті тільки і розмазати м’яко. Застосувати маркер на лінії брови. Будь ласка, не використовуйте світлі або матового кольору на повіку, як це зробить очі вискочити далі. За допомогою цієї форми очей, покінчити з деякими флот або глибоких сірим олівцем на внутрішню диски, щоб допомогти зробити очі здаються менше.

Близький до нього сталий Вони повинні темна тінь злилися в половині з очей, щоб дати ілюзію, що вони далі один від одного.

Почніть з малювання олівцем Out Мало трохи вище природній складці очі. Тепер суміш сильний колір в зовнішнє область. Внутрішня площа верхній кришці можна залишити природні або блідий колір можна використовувати, якщо вам подобається. При застосуванні туші для вій,
чистите верхні вії назовні, концентруючись на кольорі з додатковими покриття на зовнішню вій

Широко розплющені очі SET може з’явитися ближче набір і більш привабливим, якщо ви підкреслюєте очі внутрішня площа з кольором намалювати очі разом. Застосувати олівець для очей олівець всі шляхи через нижню кришку з тільки крихітна розширення на зовнішніх кутах.

Застосуйте будь-які сильні кольорові тіні для вашого зовнішнього телефонної розетки, але замість розширення його вгору і назовні, Кут її до вашого внутрішнього брів. Подальше підвищення цього з більш світлим відтінком на внутрішній кришці і закінчити погляд з тушшю
зосередившись на внутрішній вії.

Маленькі очі, щоб визнати це, як ваша форма, там, здається, дуже мало місця між віями і бровами, так що ми повинні дати появу набагато більшого оком. Нанесіть світлий колір на повіку.

Використовуйте більш темний відтінок у розетку (або убування) очі і привести цей колір до зовнішнього куточка, щоб подовжити область навколо очей.

З темними тонованими олівець для очей, контур очей, підсилюючи колір трохи по зовнішніх краях очей, потім злегка розмазати. Використовуйте легкий маркер уздовж брів, щоб додати ширину на-віч.

DEEP посаджені очі. Цей тип виглядає як очі капюшоном. Наведіть світлі тіні на всю кришку, а також застосовувати маркер уздовж лінії брів кістки. Використовуйте більш темний тонований тінь, і почніть від гнізда лінії і змішати колір з вище складки на переміну області. Використовуйте невелику кількість підводки для очей, в тонку лінію для визначення тільки по верхній кришці і 2/3 ‘RDS вздовж нижньої повіки змішування до зовнішнього краю

АЗІЇ розріз очей – як правило, має мінімальний вік і очі широко просторі. Акуратно почистіть світла або нейтрального кольору над областю навколо очей і розтушуйте у напрямку до області носа. Використовуючи темну тінь, застосовується до кришки, починаючи вздовж лінії вій, і вицвітання кольору і вгору, щоб на півдорозі між пінтою вій і брів. Застосувати олівець для очей близько до вій, щоб дати поява потовщені лінії вій. Лінія нижнього століття і розмазати, щоб пом’якшити лінію.