Видалення волосся – однієї з основних проблем для чоловіків і жінок

Сьогодні практика видалення волосся є однією з основних проблем не тільки для більшості жінок, але і для чоловіків. Епіляція стала свого роду добробуту для тіла з однією метою – щоб отримати більш гладку шкіру. У поточній тенденції з безліччю літнього сезону шкіра повинна бути м’якою і hairless.This є одним з правил будь-якого доглянуту жінку і man.Vegetation на ногах або будь-якій частині видимого тіло розглядається як небажання слідувати Тенденція, лінь і відсутність поваги до себе і others.Today ми будемо говорити про різні методи видалення волосся і продукти, після чого ви отримаєте м’яке і зволожена шкіра, роздратування і полегшення буде також сповільнити зростання небажаного волосся.

Мета видалення волосся для видалення волосся з усіх частин тіла – найбільш помітні, а також з більш інтимних зон. Видалення волосся все частіше практикується для задоволення і благополуччя не тільки їх фізичне здоров’я або порядність. Це стало новою модою, висунуті послідовників по догляду за тілом і продавці кремів для догляду за шкірою.

Крім поліпшення якості життя, режиму видалення волосся також виходить з області спорту і спортсменів. Первісною метою для видалення волосся в цій області, щоб уникнути запаху після зусиль і окислення поту. Різні методи видалення волосся існують і відкриті для всіх. Видалення волосся в даний час виходить за ноги і пахви … Це стосується тепер лобок, тулуб … Краса критеріям, встановленим чоловіків, а також жіночих рольових моделей.

Методи видалення волосся

гоління

Бритва, як усім відомо, чи електричні або механічні, дає швидкий, гарантованої і ідеальний результат. Більше підходить для ноги і пахви, але він має істотний недолік – необхідно голити кожні два-три дні, бо волосся знову швидко зростає і складніше, ніж минулого разу. Невеликий рада – Завжди використовуйте крем для гоління належного та нові леза для кожного гоління. Це необхідно, щоб зберегти шкіру гладкою і уникнути удари бритви і врослі волосся. Спеціально для ніг жінок, якщо вони хочуть зберегти їх красивими, щоб хвалитися в сексуальне жіноча білизна.

Зростаюча

Зростаюча дуже старий метод був використаний у віці від для видалення волосся. Віск можна придбати або виготовити собі навіть у себе вдома зі сумішшю меду, лимона і цукру. Його ефективність лежить в тому, що вона видаляє волосся з коренем, щоб дати результат, який триває 3 тижні, з набагато більш повільними повторного зростання. Недоліком є ​​те, яке потрібно тверда рука, щоб застосувати віск, особливо у важкодоступних місцях, як задню частину стегна, і звернути увагу на віск у випадку дуже гарячого воску може призвести до опіків. Віск є найбільш ефективною на довгому волоссі, вона вимагає не менше 3 мм довжини волосся тягнути волосся більш правильно і дати більш ефективні результати. Краще всього зробити це за допомогою професійного косметолога. Крім того, вона буде йти набагато швидше.

Депіляції кремом або піною

Цей метод головним чином рекомендується для новачків або тих, хто не влаштовує гоління або воском. У цьому методі видалення волосся крем слід наносити на шкіру з невеликою ложкою або шпателем і промити після 10 хвилин розчинення. На жаль, це вимагає багато продуктів, і це не дуже економічно. Більше того, результат практично ідентичний голити, це призводить важче волосся і швидше повторного росту волосся.

Видалення волосся за допомогою лазера

Нарешті, лазерна епіляція – не остаточний метод видалення волосся насправді. Лазерний промінь спрямований на корінь волосся, який руйнує волосяну цибулину. Але цей метод працює тільки для людей з білою шкірою і чорним волоссям, як цей метод вимагає великої кількості меланіну для ефективної роботи. Цей метод видалення волосся безболісно, ​​але дуже дорогий і вимагає тривалого періоду часу, тому що більше, ніж один присід потрібно, рознесених на кілька місяців.

Видалення волосся для чоловіків

А що ж чоловіки? Більшість з них визнають, мати занепокоєння і стурбованість з приводу видалення волосся. Місця, звідки вони найчастіше видалити волосся під пахвами, грудей, лобку і паху. Якщо вершки, бритвою або воском, там апріорі не краща. Це може бути пов’язано з тим, що дуже небагато роблять це самі, але вважають за краще йти в центр.

Мета, очевидно, бажання догодити, як все більше і більше жінок, особливо серед 15 до 22 років, високо цінуємо естетичного результату, а також зусилля, що вживаються чоловіків піклуватися про своє тіло.