Інформація про те, як видалити небажані подряпини від сонцезахисних окулярів

Сонцезахисні окуляри є правильний аксесуар вам необхідно придбати, якщо ви хочете, щоб виглядати стильно в захисті ваших очей. Ці продукти коштують дорого, але вони дійсно гарні, щоб поліпшити свою зовнішність. Якщо ви бачите, деякі подряпини в тих колекціях, вам не потрібно, щоб визначити придбання нових для ваших потреб, тому що ви можете видалити їх в ефективний спосіб, так що вам доведеться старі окуляри, які виглядають як нові. Є кілька способів, які ви можете зробити в усуненні подряпин.

Ця стаття дасть Вам кращу інформацію про те, як зробити процес таким чином, ви можете зробити це вигідно для вас. У цьому випадку, ця стаття буде сказати, як правильне керівництво для вас в цьому щось прямо у вашому житті.

1. Покладіть пластикові рукавички і змастити товстим шаром ваші лінзи сонцезахисних окулярів. Ви можете використовувати продукт Броня Etch травлення і помістіть їх на кілька хвилин. Такий продукт можна розглядати як відмінний спосіб для видалення деяких подряпин.
2. Можна обприскувати лимон для полірування меблів в лінзах з обох сторін. Потім, ви повинні натерти використання килимка. Після виконання процесу, рекомендується мити окуляри з водою і милом страви.
3. Крім того, рекомендується, щоб розпорошити рідкий пластир на лінзи з ваших колекцій. У цьому процесі, ви повинні бути обережні, і ви можете використовувати паперові рушники для ваших потреб. Ви повинні чекати, поки сухий, то ви можете носити їх знову для вас.
4. Потім, ви можете використовувати Brasso полірування меблів для вашого лінз і зробити тертя протягом трьох хвилин. Після застосування продукту, необхідно вимити сонцезахисні окуляри з милом і водою так що ви можете носити їх з кращим зором.