Luminess повітря макіяж огляд

Як і багато жінок, в тому чи іншому етапі у вашому житті ви, ймовірно, відкрили жіночий журнал, і питає, чи є у моделі всередині дійсно є такий бездоганної шкіри. Їх секрет краси часто вони використовують повітряні кисті макіяж.

Косметика Аерографія існує вже певний час. Крім цих декоративної косметики було правило, зарезервовані для моделей, голлівудських актрис, а також надзвичайно багата. Нещодавно, хоча фірма створила косметичну будинку аерографія система названа Luminess Air So жінок по всій країні може мати такий же бездоганний зовнішній вигляд.

Я купив свій Luminess Система подачі повітря, як тільки я побачив оголошення про його на телебаченні. Це, виявилося, розумний вибір. Жменька людей прокоментували, як удар моїй шкірі стали і пара навіть запитав, якщо я був ботокс.

Я спочатку думав, що аерографа макіяж одна з речей, які можуть бути в далекому майбутньому. Але вона, безумовно, він доступний вже і наклав на традиційними методами макіяж, який робить використання сухого порошку і рідини систем фундаменту.

Особисто я поняття не мав, наскільки гнучкої системи аерографія дійсно може бути. Використання системи аерографа макіяж ви можете Аерограф на основу, рум’яна або бронзатор, тіло макіяж, і навіть також зробити форсунками. Я дізнався, що аерографія системи також можуть бути використані для покриття татуювання.

Якщо ви той, який ніколи не пробував аерографії декоративної косметики, Ви були б вражені, побачивши результати з Luminess Air. Ви будете в кінцевому підсумку виглядати молодше, так як аерографія макіяж буде легко приховати недоліки на шкірі. Список включає в себе тонкі лінії, плями, рубці і плями надалі.

Після того як система Luminess повітря було, нарешті, відправлений у мене, я почав використовувати його. На початку, я був трохи повільним, коли справа дійшла до розпилення на макіяж. Раніше я був наляканий, що я б зіпсувати якби я пішов занадто швидко. Проте врешті-решт я заспокоївся з ним, і тепер я міг закінчити свій макіяж в більш короткі терміни, ніж я раніше було потрібно. У результаті, в даний час не тільки бездоганного макіяжу з’являються, але я більше не змушувати людей чекати на мене, щоб закінчити свій макіяж.