скільки розторопші я повинен приймати щодня

Читач на ім’я Джоан написала в питати: “Скільки розторопші я повинен зробити?” Дізнавшись, чому вона брала ботанічних засіб, я відповів на її спині, особисто. Але я думав, що інші читачі могли б бути зацікавлені, теж. Отже, ось подивимося, що ботанічні був використаний для яких дозах і були рекомендовані.

Раніше я почну, дозвольте мені сказати, що поради в цій колонці не може зайняти місце порадою лікуючого практика. Так як ці добавки продаються без рецепта, люди потребують інформації, особливо в США.

Американських виробників обмежені в обсяг інформації, вони можуть забезпечити легально. Пляшку можна сказати, що добавка підтримує здоров’я печінки або щось невизначене подібне. Харчова добавка не може сприяти як лікування або ліки від будь-яких хвороб.

Виробники продуктів харчування знаходяться в одному човні. Наприклад, один виробник зернових був нещодавно попередив FDA у зв’язку з оголошенням про знижений рівень холестерину, з одного чаші на день. FDA хоче захистити нас від змія нафти і продавців чудодійних ліків, але іноді вони заходять занадто далеко. Але, досить про FDA і що ми можемо або не можемо сказати. Ось невеликий Q & A.

Скільки розторопші я повинен зробити, щоб зберегти здорову печінку?

100-250 мг на день є достатнім для більшості людей, поки це не єдиний інгредієнт добавки. Як один інгредієнт, активний компонент під назвою силімарин не дуже добре поглинається. Щоб отримати краще поглинання в кровотік, вона повинна бути в поєднанні з лецитином. В іншому випадку, більш високі дози будуть необхідні. Дослідники використовували як 1200 мг на день. Але, я б не став вважати, що багато, без спостереження лікаря.

Скільки розторопші я повинен приймати при запаленні?

Силімарин є одним з природних протизапальні засоби, хоча і не самий потужний один. Омега 3 Риб’ячий жир є, мабуть, самим потужним природним протизапальним. Інші потужні включають карнозин, куркума і ресвератрол. Кращим декількох живильних сумішей може забезпечити все, що вам необхідно мінімізувати запалення по всьому тілу, за винятком омега-3 риб’ячого жиру. Ви повинні прийняти це окремо. Але, вам не потрібно взяти по дюжині різних добавок. Це не дуже хороша ідея. Взаємодії або несприятливих реакцій може статися.

Скільки розторопші слід прийняти для мого здоров’я шкіри і зовнішній вигляд?

Поліпшення функції органів вашого тіла буде поліпшити зовнішній вигляд вашого волосся, нігтів і шкіри, з плином часу. Але, використовуючи безпечні та натуральні продукти по догляду за шкірою є обов’язковим. Багато хто з косметики на ринку, містять інгредієнти, які проникають через шари шкіри і ховаються в органи тіла. Очевидно, що може призвести до пошкодження функції печінки.

Ви, можливо, інші питання про силімарин і конкретні проблеми зі здоров’ям. Існує ніяких сумнівів, що поліпшення вашого раціону харчування може допомогти поліпшити загальний стан здоров’я. Але, коли це можливо, ви повинні також спробувати знизити вплив токсинів.

Скільки розторопші я повинен зробити, щоб очистити токсини з моєї печінки?

Кращий рада, щоб вибрати гарне доповнення, яке містить його і дотримуйтесь рекомендацій виробника.

Відвідайте мій сайт, щоб дізнатися про більш дивовижні природні догляду за шкірою речовин, ви, ймовірно, ніколи не чули.