позбавитися від зморшок в wink_

Жінки будуть вбивати, щоб позбутися від зморшок. Це твердження є абсолютно правильним десять років тому. Сьогодні це тільки половина правди. Чоловіки у наш час також буде робити те ж саме для того, щоб позбутися тих, лінії сміху, зморшки і гусячі лапки. Все марно про свою зовнішність, молодих і старих, чоловіків і жінок. Це особливо вірно, якщо зморшки приходять стукає у ваші двері ще до того, ви потрапляєте середині сорокових років. Не хвилюйтеся, як ми можемо подивитися на деякі способи запобігти і позбутися від зморшок і скасувати свій вплив на нашу шкіру.
Перш за все, ми повинні розуміти, що деякі з поширених причин зморшки таким чином, щоб уникнути їх.

1. куріння

Куріння шкідливе для нашої шкіри. Вона руйнує наші тканини шкіри і перешкоджає регенерації колагену. Колаген є частково відповідальним за пружність нашої шкіри. Вгадайте, що станеться, коли виробництво колагену впливає? Наша шкіра починає втрачати свою еластичність і провисання відбувається. Зморшки з’являються лінії.

2. надмірного впливу сонячних променів

Трохи сонця є хорошим і здоровим для нашої шкіри. Занадто багато чого з цього, особливо ультрафіолетових (УФ) променів, може завдати великої шкоди нашим тканинам шкіри, особливо колагену і еластину. Деформації в цих сполучної тканини відбуваються і зморшки розвиваються.

3. надмірна міміка

Якщо ви любите багато сміятися, або просто занадто багато виразів обличчя, то ви є ідеальним кандидатом для тих, зморшки з’являються. Будучи виразним це велика річ, але зморшки, здається, думають інакше.

Досить сказано про причини зморшок. Давайте подивимося, що ми можемо зробити, щоб позбутися від зморшок і не дати їм шанс впливати на нашу зовнішність. Привітання до марнославства!

1. Застосування блоку НД

Сонцезахисний крем з достатнім фактором захисту від сонця (SPF) є ефективною в справі захисту нашої шкіри від шкоди ультрафіолетових-B (UVB) променів. Він нічого не робить багато проти UVA, який є великим винуватцем раз проти наших тканинах шкіри сполучної. UVA проникає глибоко в шкіру. Приказка краси неглибоко тут не діє, оскільки це за пошкодження поверхні шкіри, що б впливати на нашу красу. Подивіться на сонце блок, який забезпечує захист від UVA і UVB і. Як уникнути надмірного сонячного світла і інший спосіб, щоб позбутися від зморшок.

2. здорове харчування

Наявність здорової дієти буде творити чудеса в нашій шкірі. Дослідження довели, що старіння може бути сповільнено, і ми можемо успішно позбутися від зморшок, якщо ми підтримувати збалансовану дієту, яка проти зморшок.

. Пийте принаймні 6 – 8 склянок води в день, щоб зберегти шкіру зволоженою. Вода є природним пом’якшувальною.

б. Їжте продукти, багаті антиоксидантами, як темно-зелені овочі, наприклад, спаржа, капуста, крес-салат, брокколі, і т.д., і фрукти, як гуава, помідори і папайї. Антиоксиданти зірвати процес окислення, що збільшує видимість зморшок.

C. Пити зелений чай є відмінним, оскільки він має потужні антиоксидантні властивості.

Досить шукати старше, ніж потрібно. Дізнайтеся більше корисних методів, щоб позбутися від зморшок з мого блогу і відкрийте для себе чудо суміш з усіх натуральних інгредієнтів, які можуть позбавитися від зморшок за одну хвилину.

Ця стаття може бути вільно передруковані або поширена в цілому в будь-яких журналу, новини, блог або сайт. Ім’я автора, біо-та на сайті посилання повинні залишатися незмінними, і будуть включені всі репродукції.