подолання зморшок woes_

Зморшки є тільки природним наслідком віку. Але часто буває, що вони з’являються задовго до їх завдяки люб’язності час неправильного догляду за шкірою або повне нехтування в цілому. Поява зморшок є самі по собі серйозної стурбованості для багатьох, і, коли вони з’являються шлях, перш ніж вони повинні, попередження тривоги повинен також дзвонить.

Є орди догляд за шкірою продуктів, доступних на ринку, які стверджують, зменшити і навіть повністю стерти зморшки в цілому. Хоча їх вимоги повинні бути перевірені, щоб повірити і їх ефективність може бути підвищена тільки при правильному використанні. А використовувати продукти догляду за шкірою ефективно, ви повинні бути оснащені необхідними знаннями про ваш стан шкіри і те, що можна зробити, щоб виправити ситуацію. Ось деякі фактори, які викликають шкіри з утворенням зморшок і що можна зробити, щоб запобігти їх появі.

основних причин зморшок

руйнування колагенових волокон
Зморшки розвиватися і збільшуватися з віком. Оскільки ми старіємо, а старіємо, волокон колагену в нашій шкірі зламати і скін-шар стає все тоншою. І як вона стає тоншою, вона стає все менш і менш здатною утримувати вологу зсередини. Через нестачу вологи шкіра стає сухою і відвислі і зморшки і тонкі лінії починають з’являтися на поверхні. Крім того, коли волокна колагену погіршується, шкіра втрачає свою еластичність і стає все більш жорстким.

Зменшення товщини підшкірного шару
Крім того, підшкірний шар, який лежить під дерми стає крихким і не в змозі нести тягар дерми та епідермісу надовго. Коли всі ці події сходяться і максимально з плином часу, шкіра починає втрачати свій природний блиск і експонати зморшок і тонких ліній.

UVA / B випромінювання сонячного світла
Іншим фактором, який призводить до передчасного старіння шкіри є надмірне вплив сонячних променів. Сонце випускає шкідливих ультрафіолетових випромінювань, які проникають в поверхню шкіри і допомогу у швидкому погіршенні колагенових волокон, тим самим витончення епідермісу і стимулює вільних радикалів, присутніх там. В результаті шкіра розвивається зморшок на ранній стадії.

поширених методів лікування зморшок
Індустрія догляду за шкірою пропонує кілька анти-старіння по догляду за шкірою, які запобігають надмірне поява зморшок і часом тільки продовжує їх природний зовнішній вигляд теж. Ось деякі дуже популярні методи лікування доступні для тієї ж:

Вітамін кислоти або третиноїн, як це зазвичай позначені є дуже популярним інгредієнтом, використовуваним в боротьбі зі старінням по догляду за шкірою і зморшок креми ліфта. Крім цього, є також кілька альфа-гідрокси кислоти та інші антиоксиданти, які йдуть в їх розробці.

Є також ряд пілінги і microdermabrasions, які допомагають протистояти зморшки, що з’являються на шкірі. Саліцилова кислота і трихлороцтової кислоти є одними із загальних інгредієнтів, які входять до їх рішень. Microdermabrasions також шкребти мертві клітини з шкіри і розгладжують текстуру шкіри.

профілактика зморшок
Профілактика завжди краще, ніж лікування. Таким чином, навіть якщо є анти-старіння продуктів по догляду за шкірою готова, щоб її взяли на шельфі, краще лікування буде як і раніше, щоб запобігти зморшки не з `являлися взагалі.

Ось деякі кроки, щоб зробити це:

• Використовуйте сонцезахисний крем, який захищає вас від ультрафіолетових випромінювань сонячного світла. Поряд з урахуванням кількості SPF продукту також зверніть увагу на інгредієнти, як ecamsule, діоксид титану і авобензон.

• кинути палити. Куріння насправді прискорює процес старіння шкіри і робить зморшки і тонкі лінії, щоб виглядати більш стабільно.

• Тримайте вашу шкіру добре зволоженою. Зволожуючі не тільки зберегти рівень гідратації шкіри, але і збільшити виробництво колагенових волокон.