оливковою олією та догляду за шкірою

Оливкова олія має безліч застосувань. Це культ масла в середземноморській дієті через його поживні властивості і багато інших країн, включаючи оливкова олія у своїй повсякденній diets.Not тільки це, але у зв’язку з його антиоксидантними властивостями, в даний час включено багато косметичні компанії, як інгредієнт для догляду за шкірою їх краса продуктів.

Оливкова олія використовується з давніх часів. Було виявлено більше п’яти тисяч років тому єгиптяни, які просто використовувати його для тіла і волосся масаж. Інші культури, такі як греки, фінікійці і римляни також виявили корисні властивості оливкової олії. Римлян і арабів розширений і популяризували її використання. У ті дні вони просто зробити мило і духи з оливкової олії, а також зволожуючі зберегти шкіру спортсмена захищені.

Оливкова олія складається з необхідних жирів і має безліч застосувань в якості природної медицини. Воно походить від соку і оливкової багате олеїнової кислоти. Є прекрасним антиоксидантом вітаміном Е, Poliphenols і флавоноїди. Його антиоксидантну дію допомагає запобігти ряд захворювань, таких як серцево пов’язаних умов і деяких форм раку.

Коли по магазинах навколо для оливкової олії, завжди вибирайте “оливкової”, тому що вона не була уточнена і зберігає всі свої поживні цінності. Не думайте, що це зробить вас товщі, ніж інші олії, таке ж, але не використовувати, щоб багато, якщо ви стежите за своєю вагою.

Оливкова олія і догляд за шкірою використовує

1 – Бо це антиоксидант, він допомагає захистити шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів, уповільнюючи старіння шкіри.

2 – Він також використовується в якості зволожуючого крему для підтримки шкіру пружною, зволоженою і гладкою. Спробуйте цю маску в домашніх умовах: змішати оливкову олію з яєчним жовтком і медом. Нанесіть цю суміш на обличчя і залиште на п’ятнадцять хвилин. Змийте теплою водою.

3 – Як тонізуючий засіб для волосся, щоб додати блиску і зберегти її зволоженою. Це фантастична маска для волосся: змішайте оливкова олія з двома яйцями. Нанесіть його на волосся і залиште на тридцять хвилин. Мити як звичайно.

4 – Добре для рук. Додати трохи цукру, щоб дві ложки оливкової олії. Потріть руки цією сумішшю. Змийте теплою водою.

5 – Зміцнює нігті. Замочіть ваші нігті в лимонному соку і оливковому маслі протягом п’яти хвилин. Ви можете залишити його на ніч, але ви повинні використовувати деякі рукавички.

6 – Якщо ваша туш суха додати одну або дві краплі оливкової олії.

7 – Він може бути використаний для масажу тіла і може бути доданий у ванну або до вашого звичайного продуктів по догляду за шкірою.