необхідності щітку, щоб отримати роботу

Дами, дуже важливо, щоб мати право кисть для нанесення макіяжу. Ви, можливо, думаєте, що застосування макіяж з вашими руками буде отримати роботу. Але врахуйте, що, коли ви їсте, ви користуватися виделкою, а коли ви пишете ви використовуєте ручку. Ті речі, які ви використовуєте, ваші інструменти, щоб отримати роботу. Ну, щітки є інструментами youÂ’ll потрібно, якщо ви хочете застосувати макіяж з більшою точністю і точністю. Купівля хороший набір пензликів є однією з найкращих інвестицій ви можете зробити.

Я не буду намагатися перелічити всі різні типи кистей доступні на ринку. . . і є багато. Що я буду робити, однак, список деяких з щітки, яка допоможе вам почати.

Нижче наводиться вибір пензликів пропонованих Joy Косметика Лотарингії.

Кут червоніє щітка: Це ідеальна кисть для застосування щоку колір або автозагара рівномірно, без смуг. Розмір дає вам більший контроль при застосуванні рум’яна або бронзатор на яблука щік.

Кут кисть брів: Ця похила кисті брів є ідеальним інструментом для застосування брів порошок брови. Щетинки досить жорсткою, щоб дозволити вам застосувати колір, щоб створити ідеальну форму брів.

Кут кисті Пух: Ця щітка має дуже м’які волокна і використовується для нанесення і змішування кольорів тіней. Він виготовлений з 100 відсотків премії білка волосся (без жорстокості) і відчуває, як шовк на ваших очах. Поєднує в собі тіні для вік кольору для створення оздоблення погляд.

Кисть брів Lash: Ця кисть використовується для чищення й змішування кольорів в лоб брови для все-природний вигляд.

Бурові Dome Brush: Це все кисті використовуються для цілей застосування найчистіший вільно або пудра.

Підводка для очей кисті: Ця кисть дає вам ідеальний контроль і тонких щетинок м’які, але компактний.

Camouflage Brush: Це нейлонової щіткою використовується для застосування Коректор в важкодоступних місцях. Один не може не створити бездоганну додатка при використанні цієї кисті.

Складки Порошок: Ця щітка дозволяє створювати, що димчастих очей. Щетинки виконані з козячого щоб концентрованої кольору.
Kabuki Brush: Ця щітка приголомшливий кисті для застосування як порошок і бронзатор для ідеального закінчений вигляд. Розмір близько 3 дюймів у довжину, що робить його ідеально виглядає у вашій косметичці. Форма купола дозволяє будь-якому додатку з легкістю і комфортом робить його обов’язковим інструментом для макіяжу мішок.

Міні Бурові Brush: Ця кисть ідеально підходить для застосування гелю або рідку підводку очей. Загострений носик ідеально підходить для створення точної лінії біля основи вій.

Овальна щітка тіні: Ця кисть дозволяє плавно застосування очних тінь на всю область навколо очей, а також складці очі. Щетинки виготовлені із соболя і супер м’який на шкірі.

Powder Brush: Ця щітка ідеально підходить для застосування ваших вільно або пудра. Щетинки з козячого і дозволяють застосовувати порошок для вашого досконалого, закінчений вигляд.

Висувна кисть губ: Ця плоска кругла щітка губи кінчиком металевою кришкою використовується для точного підкладка губи і застосування кольору губ. Цей витончений щітка ідеально підходить для застосування блиск для губ і помади. Розмір дозволяє ковзання його в вас косметичка або в сумочці. Що мені подобається в цій пензлем, що як тільки знята кришка, щітка втягується назад в корпус, тому я знаю, що є wonÂ’t колір губ на всьому протязі моєї косметички.

Дорожній набір кистей: Цей набір включає в себе шість кистей в м’якому, leatherine випадку з пряжкою, що легко посковзнутися на свій гаманець. М’які щітки чудово себе почуваю, і волокна donÂ’t відірватися на вашому обличчі, як і інші кисті. У комплект входить кисть для пудри купол, кут червоніти кисті, кругла щітка контуру, кутова щітка вкладиша, маскує щітки та пензлі висувною губою. Ніхто не повинен бути без цього набір кистей.

Spoolie: Ця кисть використовується для розділення вій або нанесення туші продукти. Він виготовлений із синтетичних волокон і виглядає як туш кисті крім довше іта.

Щітка вкладиша Бурові: Це два в одному кисті. Сторону щітку пуху використовується для очей тіні у той час як застосування плоскої форми кутовий стороною жала з синтетичного волокна і використовується для облицювання, затінення або формуванні очі.

догляду за кистями
Коли ви інвестуєте в хороший набір пензликів, важливо, що ви піклуєтеся про вашу кисті. Чистка пензликів тижні дозволяє забезпечити відведення бактерій, які легко передаються від кисті до вашого обличчя. Ніхто не хоче бачити прищі на обличчі, а також прибирання кисті макіяж з Радістю Лотарингії Cleaner кисть Косметичні не тільки видалити шкідливі бактерії, але продовжить довговічність кисті макіяж.