недоліки, але фантастично з Бекка косметика

Перед Косметика Бекка, була Ребекка Морріс Вільямс, і перш бренду, була ця жінка, яка вірить шкіра повинна бути дивовижною, незалежно від віку, статусу та етнічної приналежності.

Quest Вільямса для ідеального завершення почалася, коли вона працювала в якості візажиста. Розчарований, що не змогла знайти фонди, які виробляють світло, бездоганна обробка, вона вирішила зробити свою власну лінію косметики. У 1996 році вона об’єдналася зі Стівеном Schapera і створені як бренд і компанія, яка буде скоро жінок у всьому світі зітхаючи від задоволення – Бекка косметика.

В основу діяльності компанії є Бекка philoshopy: шкіра повинна виглядати приголомшливо, а все інше вторинне. Бекка косметика має широкий спектр кольорів і Фонд приховувачів, природні відтінки тону для обличчя, щік, губ і очей, і прекрасну колекцію кистей. Що робить Бекка косметика відрізняється тим, що це йде врозріз з популярною практикою промисловості виробляти продукцію переважно орієнтовані на кавказьких жінок. Бекка Косметика вірить у красу вирівнювання, всі жінки, незалежно від того, де в світі вони не були, повинні бути в змозі використати бренд з упевненістю. Відповідно, Бекка Косметика штовхає кордону, де кольори стурбований. Хоча більшість виробничі лінії 6:57 відтінки фундамент, Бекка косметика займає цей номер і примножує його майже в десять разів. Подумайте 34 приховувачів, 30 фондів, а також безліч варіантів для всіх жінок усього світу.

Більш обіцянкою великої шкіри, однак, Бекка Косметика також залишається вірною своїй прихильності чемпіоном справжня краса для реальних жінок. Жодне із зображень в брошурах Бекка НЕ ​​підфарбовані, та так, моделі мають глянсову повіки, рожеві щоки, сяюча шкіра, і їх недоліки. “Це реальне життя”, говорить Вільямс. “Я хочу показати вам, може виглядати фантастично, не будучи досконалим”.

Вона зробила це? Відповідь: так. Бекка з косметикою, Ви отримуєте не тільки великий шкіри, ви полюбите шкіри ви дюйма