медичні спа-процедури, що на мене в Medi Spa

Медичні курорти є відмінним місцем, щоб отримати медичне лікування в спокійній і розкішній обстановці. Більшість об’єднати спільні спа-процедури по догляду за обличчям і масажі з мінімально інвазивних косметичних процедур, таких як особи наповнювачів і лазерного лікування.

Перше, що ви помітите, що все по-іншому про Medical Spa є його націленість на загальне самопочуття. Мета цих курортів не просто забезпечити в день пустощів, але може допомогти вам досягти багато різних естетичних цілей, що також може сприяти виробленню вашого загального здоров’я і благополуччя. Медичні курорти пропонують різноманітні послуги, які можуть вирішувати безліч різних питань. Часто користувальницький пакет може бути створений для того, щоб домогтися максимального результату.

Медичні курорти відрізняються від звичайних курортів в тому, що вони під контролем ради сертифікованих пластичний хірург або інший кваліфікований лікар. Персонал професійну підготовку в різних областях, в тому числі лазерних технологій і хімічний пілінг. Багато хто також найняти професійних масажисток, косметолог, та інших експертів, щоб надати найкращий сервіс. Медична меню спа-послуг буде змінюватися, але ось кілька з найбільш поширених варіантів ви можете очікувати.

лазерне лікування

Є багато різних типів лазерного лікування доступні, багато з яких включатиме в себе кілька сеансів протягом більш тривалого періоду часу для досягнення оптимальних результатів. Популярні вибори включають лазерне видалення волосся, омолодження шкіри і видалення вени павука. Запитуючи про цих варіантів, ви повинні також запитати про обладнання та типи лазерів, що використовуються.

хімічний пілінг

Це як крайня догляду за обличчям і може змінюватись за інтенсивністю. Більшість людей вибирають середні пілінги, які допомагають спалювати самих верхніх шарах шкіри, звільняючи її свіжою, бездоганною під клітками. Пілінг може допомогти зменшити появу шрамів від вугрової висипки, сонячних променів і вікових плям. Відновлення може зайняти кілька днів або навіть тиждень, так що не чекайте виходити із спа не дивлячись, на всі сто, поки Ви не встигли зажити.

мікродермабразія і маски для обличчя

Якщо ви шукаєте менш інтенсивні процедури, багато медичні курорти пропонують м’який догляд за обличчям та мікродермабразія, які виробляють великі результати. Мікродермабразії використовуються палички з обертовим шліфувальним диском прикріплений до одного кінця. Диск обережно протирають через поверхню шкіри, розпушення і видалення відмерлих клітин виявити нові клітини знизу. Після багаторазового використання, мікродермабразія може бути в змозі досягти проблем, що лежать в більш глибоких рівнях, таких як акне рубців і сонячних променів.

Ботокс і особи наповнювачів

Ці косметичні процедури допомагають зменшити і усунути ознаки старіння, такі як зморшки, тонкі лінії і порожнисті області. Особи наповнювачів може повніти глибокі зморшки і затонулих риси обличчя, наприклад, біля щоки і під очима. Є багато різних продуктів, але всі вони мають тимчасовий ефект триває від чотирьох до шести місяців. Ботокс усуває тонкі лінії тимчасово паралізує м’язи, яка створює небажані лінії.

Перш ніж вибрати, щоб пройти будь-які медичні послуги, спа-центр, переконайтеся, що лікар легко доступні в разі надзвичайних ситуацій, а персонал навчений, досвідчений і, що створення має всі необхідні ліцензії та сертифікати.