макіяж очей макіяж очей поради гарантовано змусить вас виглядати краще

Макіяж очей на сьогоднішній день є найбільш цікаво всім, щоб застосувати. Весь ваш вигляд може бути змінений, якщо ви все це темніше або світліше ваших очей, який є дійсно класна ідея. Перше, що ви повинні бути інформовані про те, який вигляд обличчя зволожуючий крем ви використовуєте. НД збиток є провідною причиною зморшок і раку, і ваші очі будуть видати ваш вік більше, ніж будь-яка інша частина тіла. Є гусячі лапки? Вони легше попередити, ніж вони, щоб приховати, дозвольте мені сказати вам. Тим не менш, ви повинні почати з зволожуючий крем, який має принаймні SPF 15. Переконайтеся, що ви закривають все обличчя і шию, звертаючи особливу увагу на область навколо очей.

Далі, ви повинні поставити на фундамент. Я люблю відрізати шахти 50/50 з більш обличчя лосьйоном, щоб уникнути страшної лінії косметики, але якщо вам потрібно більше освітлення потрібно просто змішати трохи більше. Після того як ви поклали його на все обличчя, ви можете поставити на свій консилер. Це перший крок до того, великої макіяж очей: покриття мішки під очима. Кожна людина має мало природного зміни кольору в цієї області, але ви повинні переконатися, що навіть його перед нанесенням тіней для повік або що-небудь ще. Як тільки це буде зроблено, встановіть його з пудри.

Тепер, коли ваше обличчя грунтується для квітів ви збираєтеся покласти на нього, ви добре почали застосовувати макіяж очей до вмісту вашого серця. Від олівці для брів, щоб туш, все має починатися з хорошою базою. Я віддаю перевагу порошкоподібні тіні для повік над своєю колегою крем, в основному тому, що крем-тіні, як правило, складки і змастити багато. Я виявив, що порошки ніколи не роблю, хоча вони можуть трохи тьмяніти. Вони ключ до хорошого макіяж очей, щоб весело провести з ним, хоча, так що я закликаю вас експериментувати на свій розсуд.