важливо раз в стоматологічній графік дитини

Стоматологічне здоров’я і теми говорив про часто в Сполучених Штатах і здається, що робити, а чого зміниться на щоденній основі. Ми всі знаємо, що ми повинні відвідувати стоматолога раз на півроку для профілактичного догляду, бо не змінилося протягом багатьох років, але як щодо ваших дітей? Зуби легко підтримувати після того як вони всі приходять і нічого більше змін, але в той час як діти ростуть, вони повинні кілька обстеження, щоб забезпечити тривалий здорові зуби. Що відбувається під час перших 12 років життя вашої дитини буде впливати на їхні зуби так довго, як вони живуть.

Діти починають отримати свої зуби дитини від 3 до 6 місяців, і це легко сказати, коли це відбувається, тому що вони потребують, щоб вкусити. Після їх молочні зуби починають приходити, вони можуть бути очищені світло тертя з тканиною миття, поки вони не 1 рік. Від 1 до 7 років, діти потребують м’якою зубною щіткою і горошину краплю зубної пасти. Стоматологи рекомендують, що діти роблять свої перші поїздки, перш ніж вони 3-х років, але прийшов час, щоб прийняти рішення протягом 1 року. Якщо ваша дитина має високі фактори ризику для зубів проблеми, 1 рік це хороший час, щоб зробити ваше перше побачення. Високі фактори ризику включають в себе багато соку, лягаючи спати питвом, смоктання пальця і ​​найбільше … здоров’я ваших зубів.

Від 6 місяців до 7 років, діти мають свої молочні зуби, і вони повинні розглядатися добре, щоб тривати ще так довго. Фтор і кальцій є хімічними речовинами, який зв’язується з зубами і робить їх набагато сильніше, але занадто багато фтору, і це може призвести зуби стають коричневими забарвлених. Дуже важливо, щоб дитина отримувала потрібну кількість цих хімічних речовин і єдина людина, яка може сказати вам, наскільки ваш стоматолог. Деякі частини країни більш природним фтору у постачанні води і їжі, ніж інші частини країни і ваш місцевий стоматолог зможе сказати вам, наскільки ваша дитина отримує. Фтор і кальцій є ще більш важливо після дорослого зуби Вашої дитини приходять у віці від 6 до 7 років. Ці зуби у них буде для іншої частини їхнього життя і їх зміцнення дуже рано допоможе захистити їх, поки вони не мають дітей і онуків своїх власних.

Наукові дослідження завжди показали, що діти, які не отримують належної стоматологічної допомоги на ранній стадії мають зуб проблеми більшу частину свого життя. Не отримують достатньої зміцнення хімічних речовин в їх їжу через недоїдання і відсутність догляду за зубами завжди страждають найбідніші верстви країни і дітям платити за це. Більше половини країни немає стоматологічну страховку через свого роботодавця або стоматолога може стати дуже дорогим, якщо ваша дитина потребує дужки або має порожнин. Одним з рішень цієї проблеми є зубний дисконтної програми як Ameriplan. В одній з цих програм, стоматологи пропонують великі знижки для своїх пацієнтів в обмін на оплату готівкою. Ці програми коштують менше $ 20 на місяць, але вони можуть скоротити вартість брекетів в два рази. Інша частина населення може отримати допомогу в рамках Medicare і Medicaid, але багато людей доведеться просто змиряться з цим і платити зі своєї кишені.

Нові досягнення в рідині для полоскання рота і зубної пасти може дозволити вам відбілити зуби або зміцнити їх зсередини, але діти не мають ні найменшого уявлення, що їм потрібно і не потрібно. Це залежить від нас, батьків, щоб стежити за своїм здоров’ям і стоматологічних та надати їм довгого, щасливого і продуктивним життям. Коли наші діти мають власних дітей, більшість з цих стоматологічних робити, а чого не можна буде змінити. До тих пір, ми можемо тільки робити те, що ми відчуваємо себе краще і що ми знаємо працює!