Представляючи шкіри майстра алое віра

Арабське слово, яке означає Alloeh гіркий, піддається іменування Алое Віра, яка є соковиті рослини, наповнену гірким, водянистий, гелевидні речовини.

Саме це наповнення, яке дає вам світ органічний догляд за шкірою використовує з цієї рослини. Алое Віра була використана принаймні з древніми єгиптянами в 1500 р. до н.е. Батько сучасної медицини, Гален, був віруючим в шкірі відновлювальні якості Алое Віра.

Ці якості надихнули багатьох прізвиськ: опік рослини, лілія пустелі, медицині рослина, рослина безсмертя, рослина життя, і паличка Небесне. Він також відомий як істинний алое, тому що він має більш цілющими властивостями, ніж будь-який інший сорт.

Для органічних коханця догляду за шкірою, це рослина має все це. Безліч речей, пропонованих всі приходять від використання гелю знайдені в листі. Для лікування ран і опіків, Алое Віра має неймовірними цілющими властивостями, а також природні антибактеріальні властивості і хімічні речовини, які працюють з вашої імунної системи. Там менше рубців зі свіжими Алое Віра і лікування опіків, не блістер, як багато.

Запалення, подразнення і свербіж легко звільняється від застосування цього природного лікування по догляду за шкірою, що робить його відмінно підходить для акне, а також псоріаз і екзема пацієнтів (якщо вони не є алергічні реакції перевірити малій ділянці). Укуси комах, як правило, дуже чуйні на цілющі властивості рослин і мало хто показує алергія на свіже гель алое віра. Крім зцілення значення, ви можете отримати пружність і еластичність допомогою регулярного використання.

Ви повинні мати свій власний завод, тому що лікарські цінності рослинних краще, чим раніше ви використовувати його (будь то опік, рани, акне і т.д.). Наприклад, застосування свіжого гелю алое віра, коли ви вперше відчули легкий опік і свербіж герпес придумувати часто зберігає болить від небудь повністю формування тих пір, поки ви повторно в міру необхідності протягом дня або близько того. Незалежно від того, претензій, ніяких магазину не купив гель порівнюються з властивостями свіжого алое віра і вона не працює довго після пиляння. Ви можете бути в змозі зробити відрізаний шматок останній день або близько того, оточивши його добре целофаном і зберігати в холодильнику.

Кращий спосіб, щоб отримати один, щоб отримати пару пагонів геть друзів заводу (друг, який не використовує добрива або пестициди). Якщо ви не можете зробити це, то вам необхідно придбати один з магазину або дитячої. Відновлення, як тільки ви отримаєте рослина будинку, так що ви відразу ж почати це в органічному стані зростання. Це необхідно, оскільки виробники Алое Віра використовувати комерційні добрив і пестицидів; ці речовини взяті в рослину через коріння і буде застосовуватися до вашої шкіри.

Завод любить тепло і сонячного світла, це не робить його через холодні температури добре, але як і раніше процвітає в північних районах до тих пір, як вона зберігається у великій кількості тепла і сонячного світла (всередині з південної експозиції). Він обробляє посухи, але потребує невеликій кількості води, так що посадка в піщаний грунт і хороший дренаж є обов’язковим, особливо коли заливки тримати всередині. Це вимагає менше води в зимовий час, як він знаходиться в стані спокою протягом цього часу.

Завжди дозволяйте грунті повністю висохнути, перш ніж ви воду, витримуючи протягом літніх місяців і лише даю йому приблизно стакан протягом зимових місяців. Використовуйте широкі, неглибокі горщики можуть краще розмістити рослини Натуральні кореневою системою. Створити суміші 40% органічного гумусу і 60% піску для заливки. Ця суміш повинна мати один або два дюйми гравію під ним в каструлі, які повинні мати дренажні отвори в основі. Renew щорічно (або, як грунт починає виглядати занадто світлий) з новими перегною або піщаної суміші; ви будете тримати природного добрива в грунті. Поза посадки рекомендується використовувати тільки в таких місцях, як Південної Флориди, де мороз не турбуватися.

Цілющі властивості алое були предметом багатьох досліджень, як для внутрішнього використання та тематичного використання. Внутрішнє застосування є спірним, але актуальним дослідження використовують у лікуванні шкіри від різних атак, як правило, показують порівнянні результати. Місцеве застосування здається, щоб допомогти загоєнню ушкоджень шкіри в, роздратування і захворювань коливається від 35% до 55% більш швидке загоєння. Слід розуміти, однак, що багато помилкові заяви про завод в даний час проголошена. Ця рослина не вилікувати СНІД, а також не допомогти вилікувати шкірні захворювання внаслідок променевої або хіміотерапії для хворих на рак.