як LASIK прибув, щоб бути

Деякі люди вважають, що використання процедури Lasik відзначалося тільки в самий останній час. Для більшості людей Lasik та пов’язані з ним технології все ще новими концепціями. Тим не менш, успіх Лазіка є результатом удосконалення за попередньою процедур.

Операції корекції зору можна простежити понад п’ятдесят років тому, коли деякі з перших процедури проводилися. У 1948 році д-р Хосе Барракера розробили методику ми описали б як варварські і неетичним здоров’я сьогоднішніх стандартів медичної допомоги. Доктор Барракера, який практикував у Боготі, Колумбія, це прибрати і потім заморозити більше 50% рогівки пацієнта. Токарний верстат б бути використані для ретельно ліпити поверхні рогівки підвищити якість зору. Рогівки потім зшиваються на місце один раз він був перероблений.

Результати цього методу, який був відомий як MKM, або заморозити короткозорим Кератомілез, були дуже різноманітні і, таким чином клінічно ненадійні. Це також може бути дуже складною і заплутаною операції виконувати. Техніка здається варварським, але історія Лазіка залежить від знання, отримані від тих, хто прийшов раніше. Lasik сьогодні може дякувати використання МКМ основною версією микрокератомом для досягнення світової галузі.

Допомагаючи розвитку концепції корекції зору було розуміння деяких проблемах, пов’язаних MKM. ALK був створений більше десяти років по тому. Для виправлення рефракції, цей метод використовував модифіковану микрокератомом для створення клаптя на передній частині очі, а потім видалений клин тканини рогівки. Як сталося з спосіб доктор Барракера про виконання операції, ефекти ALK не може бути гарантована.

Незабаром після розробки автоматизованих пластинчастих методом кератопластики, процедури, відомої як радіальна кератотомія або РК, був винайдений російським лікарем. Доктор Федоров модифікований перед процедурою трохи виробляти більш надійні результати з більш високий відсоток успішного виправлення бачення. У процедурі РК, рогівка ваяется використанням загальних, неспеціалізованих хірургічних інструментів. Зміни рогівки включає видалення частини рогівки з метою виправлення рефракції, міопія (короткозорість) та астигматизм.

РК техніку Доктор Федоров був більш важким, але кращі результати. Проте, як і раніше проводиться гірші результати, ніж Lasik сьогодні. Його результати були більш надійними, ніж попередні методи, але все ще марні для рефракції, крім астигматизму або невеликі проблеми з короткозорістю.

За тридцять років після того, як техніка доктора Федорова був застосований для використання в очі, лазери були розроблені і використані у виправленні проблеми із зором. Використання ексимерного лазера для видалення тканини рогівки була вперше описана Стівен Trokel в 1983 році. Лазер був використаний у процедурі, відомої як ФРК, які тепер можуть бути використані для лікування до 80% від короткозорого населення. ФРК змінює форму передньої центральної рогівки за допомогою лазера. ФРК передувало винаходу Lasik, який впливає на внутрішню тканину рогівки.

Lasik хірургії вперше з’явився в 1991 році, коли процедура була вперше проведена в Сполучених Штатах. За допомогою цього методу, передбачуваною і точної результати можуть бути досягнуті в перший раз. Перша операція запропонувати швидке і часто безболісно хірургії, Lasik також може похвалитися дуже короткий період відновлення. Минулого Лазіка була значущою допомогою процедур, які ми маємо сьогодні.