як зробити екстракт розторопші в домашніх умовах

Дозвольте мені розповісти вам коротку історію. Якщо ви ставите питанням, як зробити екстракт розторопші, ви, можливо, бачили рослин, які ростуть на полях навколо вашого будинку. У США, Австралії та Нової Зеландії, він вважається клопіткою інвазивних бур’янів. Лікарські діяльності не є загальновідомим і завод є токсичним для великої рогатої худоби та овець.

У Європі полях рослини вирощуються спеціально для використання в добавок і ботанічні кошти. Насіння збирають і терапевтично активного компонента витягуються. Після очищення, можна мати екстракти, що містять 70-85%-ної концентрації silymarins, флавоноїдів з антиоксидантною активністю, які зустрічаються тільки в розторопші, AOS насіння.

Чи можна створити ці види екстрактів в домашніх умовах? Все можливо, але це здається трохи непрактично.

Для того, щоб жодного кілограма екстракту, 70 фунтів насіння, які є крихітними, повинні бути зібрані. Якщо ви хотіли взяти екстракти на регулярній основі, щоб підтримувати здоров’я печінки або для інших цілей, вам потрібно зібрати багато насіння.

Але, по-перше вам доведеться чекати, поки насіння з’являються і дозрівають. Це відбувається наприкінці літа, близько двох-трьох тижнів після цвітіння.

Після того як ви були насіння, вам буде потрібно щось рецепт, як зробити екстракт розторопші. Розчинники, які зазвичай використовуються.

Це можна розмолоти насіння в стандартному кавомолці. Близько 2-6% насіння silymarins. Інші живильні речовини, в тому числі незамінними жирними кислотами і клітковиною буде присутній, але тільки концентровані екстракти виявилися корисні для здоров’я печінки.

Іноді, ми повинні залишити все до експертів. Вони знають, як зробити Розторопша плямиста Витримка безпечно. Вони використовують різні очищувачі щоб гарантувати, що будь-які токсини видаляються, а тільки, Äúgood речі, AU залишається.

Ви дійсно Дону, АОТ знати, що було на рослини у вашому районі. Якщо ви виросли їх професійно, Ви були б в змозі контролювати такі речі, але збір диких рослин було б ризиковано, в кращому випадку.

Навіть визначення потенції було б неможливо, без наукових інструментів. Повний лабораторії будуть необхідні для перевірки чистоти, якщо ви хочете, щоб перевірити на токсини в частинах на мільярд або частин на трильйон.

Якщо ви ставите питанням, як зробити екстракт розторопші, ви, напевно, чули про користь для здоров’я. Silymarins мають антиоксидантну, антивірусним і протизапальною дією, але є проблема з біодоступність, що тільки хороший виробник доповнення може звернутися.

Коли ми говоримо про біодоступності, мова йде про поглинання наркотиків або поживних в кровотік. Хоча багато рослини мають лікувальні діяльності, їх ефективність може бути різною, тому що вони не дуже добре вбирається.

Гарним доповненням добре для шкіри, печінки, імунної системи та всіх клітинах організму, так як виробники знають, як зробити молоко екстракт розторопші і як підвищити його біодоступність. Якщо вам потрібно більш переконливо, зробити трохи більше досліджень. Це, AOS хороші інвестиції вашого часу.

Якщо ви хочете дізнатися більше про мало відомих, але клінічно протестованих натуральних інгредієнтів, які використовуються для лікування старіння шкіри, відвідайте мій сайт сьогодні.