як знайти найбільш ефективний рослинних продуктів по догляду за шкірою

Хлопчик я дізнався, цінний урок. Перш ніж купити рослинних продуктів по догляду за шкірою, знайдіть час, щоб дізнатися про деяких інгредієнтів, щоб шукати й інші, щоб уникнути. Просто тому, що косметична компанія використовує слово “Ботанічний” у своїй рекламі або маркування не обов’язково означає, що всі інгредієнти безпечні і добре для вашої шкіри.

Давайте почнемо з ефірними маслами. Вони не фактично масел. Вони сконцентровані заводу аромати. Вони пахнуть хорошими, але вони можуть викликати роздратування при використанні безпосередньо на шкіру. Зволожуючі лосьйони і повинні бути вільні від додані аромати, навіть природним. У миючий засіб, який змивається, ефірні масла приємні інгредієнти, але “що залишаються” косметика повинна бути вільна від можливих подразників.

Деякі люди отримують ефірні масла плутати з незамінними жирними кислотами. Незамінні жирні кислоти містяться в горіхах, насінні, фруктах і овочах роблять живильні зволожуючі креми, які не закупорюють пори або викликати зайвої сальності. Вони мають важливе значення для здоров’я тіла і поповнити природну змазку шкіри, званої шкірного сала.

Кращі ботанічні лосьйони для догляду за шкірою містять незамінні жирні кислоти. Ви можете побачити їх у списку, як масло виноградних кісточок, олія авокадо, олія макадамії або просто рослинним маслом. Якщо ви бачите інгредієнти вазелін або мінеральне масло на пляшку, лосьйон всередині буде жирним і буде забивати пори. Мінеральні масла і вазелін на основі нафти продукти, які не містять незамінні жирні кислоти, необхідні для підтримки здоров’я шкіри.

Екстракти бурих водоростей вакаме хороші інгредієнти для омолоджуючі креми ботанічних догляду за шкірою. Одна з причин старіння шкіри є більш низькі рівні гіалуронової кислоти, важливим глюкоза / амінокислотний комплекс, що зв’язок шкіри клітини разом, що призводить до більш міцної зовнішній вигляд.

Провисання, яке супроводжує віку обумовлено низьким рівнем гіалуронової кислоти, яка, у свою чергу, обумовлена ​​ферментативної активності, який руйнує комплекс. Екстракти бурих водоростей вакаме інгібують ферментативну активність, що дозволяє рівень гіалуронової кислоти знову зростати. В результаті підвищується пружність і менше зморшок.

Для захисту здоров’я вашої шкіри і зовнішній вигляд, нічні креми мають важливе значення. Природні процеси омолодження продовжуватися, коли ви спите. Якщо крем містить необхідні інгредієнти, і ви добре спати, ви будете прокидатися свіжа і більш молодою.

Один з кращих інгредієнтів для нічних кремів ботанічних догляду за шкірою є масло ши. Масло ши зроблено з олії, які виражаються з горіхів дерева ши. Масла допомагають зменшити зморшки, зникають розтяжки, загоєння рубців, знімають запалення, пом’якшують і зволожують.

Є кілька важливих інгредієнтів для захисту від старіння по догляду за шкірою, які дійсно не рослинні, хоча вони можуть бути отримані з них. Антиоксиданти, зокрема, коензим Q10 і природного вітаміну Е, які необхідні для боротьби з наслідками УФ-випромінювання від сонця і забруднення навколишнього середовища.

Ультрафіолетових променів і забруднюючих речовин збільшиться кількість і активність молекул, відомих як вільні радикали. Якщо не контролюється антиоксидантів, таких молекул пошкодження клітин і колагенових волокон.

Тепер, коли ви знаєте це, просто пам’ятайте, що всі ботанічні кремів для догляду за шкірою не створені рівними. Дізнайтеся більше про кращих і гірших інгредієнтів, перш ніж купити.